Informace k aktuální situaci: Všechny objednávky vyřizujeme ve standardním režimu. Více informací a doporučení k nákupu máme pro vás zde.

5 otázek, na které položte svému dodavateli předtím, než nakoupíte neoriginální tonery pro tiskárny OKI

Přemýšlíte o úspoře nákladů a nákupu neoriginálních tonerů pro tiskárny OKI? Nejste si jisti, jak můžete ověřit kvalitu ještě před nákupem? Protože jsou tiskárny OKI velmi choulostivé na kvalitu používaných tonerů, zde je 5 otázek, které Vám při výběru pomůžou. Stačí je položit svému dodavateli předtím, než tonery nakoupíte.

Originální vs. renovované – srovnávací test tonerů v tiskárnách OKI

Provádíte interní testy kvality tisku?

I když se testování produktů může zdát samozřejmostí, faktem je, že většina prodejců kvalitu tisku nabízených neoriginálních tonerů pro tiskárny OKI netestuje. Kvůli specifickému tiskovému systému OKI je totiž test kvality tisku složitější a vyžaduje větší časové a materiální investice.

Ptejte se tedy, zda prodejce kvalitu tisku testuje. Pokud ne, je pro něj složitější zodpovědět detailní dotazy a řešit případné problémy s kvalitou tisku.

 

Kdo je výrobcem Vašich tonerových kazet?

Zeptejte se svého prodejce také na to, kdo (nebo alespoň kde) jimi nabízené neoriginální tonery pro tiskárny OKI vyrábí. Pokud je označen jako tzv. kompatibilní, je pravděpodobné, že pochází z Číny. Většina těchto tonerů patří do nejlevnější kategorie a jejich kvalita je velmi nízká.

 

Testujete kvalitu čipů?

Pokud prodejci tonery sami nevyrábějí, je komplikované otestovat na všech tonerových kazetách, které prodává, čip. Pokud výrobcem jsou, mají často pocit, že kvůli jednoduché konstrukci „není na toneru co testovat“.

Čipy na tonerových kazetách tak testuje jen minimum výrobců, je proto na místě se ujistit, že právě Váš dodavatel testy provádí.

V průběhu testů je totiž možné zjistit, zda je konkrétní čip funkční, vadné kusy ihned vyřadit a zamezit tak tomu, aby se dostaly k Vám.

 

Jaký je vliv toneru na životnost zobrazovacího válce?

Z naší praxe víme, že méně kvalitní neoriginální tonery pro tiskárny OKI snižují životnost zobrazovacího válce. Kvalita tisku se pak sníží ještě předtím, než tiskárna zahlásí nutnost výměny zobrazovací jednotky. Bohužel tuto informaci  mnoho prodejců tají, nebo o ní neví.

S kvalitními tonery vydrží zobrazovací jednotka celou svou životnost. Dokonce si pak můžete její životnost prodloužit vyresetováním a několik dalších stovek stran pokračovat v kvalitním tisku.

 

Poskytujete záruku na stroj?

Důležitá je i otázka poskytnutí záruky na stroj při použití neoriginálních tonerů. Nejlepší prodejci jsou si vědomi toho, že jejich kvalitní produkty problémy nezpůsobují. A pokud by se náhodou něco takového stalo, pomohou Vám s řešením vzniklých problémů. Navíc kvalitní prodejce je proti škodám tohoto typu pojištěn a v případě poškození tak opravu uhradí pojišťovna.

 

Protože víme, jak jsou výše uvedené postupy a testy pro Vaši spokojenost a bezproblémovou funkčnost tonerů důležité, klademe na ně při vývoji a výrobě našich tonerů velký důraz.

 

Více informací o kvalitě renovovaných tonerů OKI:

Originální vs. renovované – srovnávací test tonerů v tiskárnách OKI

 

vyhledat toner pro mou tiskarnu OKI

Recenze našich renovovaných tonerů od Vás ze serveru Heureka.cz:

Recenze toneru oki

Recenze toneru oki

Renovované tonery pro Vaši tiskárnu OKI snadno vyhledáte v našem průvodci výběrem náplně:

 

 

vyhledat toner pro mou tiskarnu OKI