5 věcí, které pro kvalitu tonerů děláme NAVÍC, a jak Vám to pomůže ušetřit čas a peníze.

Pokud vlastníte tiskárnu již nějakou dobu, jistě víte, že prodejců alternativních barev do tiskáren je na trhu nespočet. Na první pohled se také může zdát, že nabízejí stejné zboží. Pokud by toto byla pravda, stačilo by zadat do vyhledavače kód toneru nebo náplně, vybrat nejlevnější variantu a nakoupit.

Protože se ale v oboru pohybujeme již několik let, víme, že mezi prodejci jsou velké rozdíly v kvalitě dodávaného zboží. Známe také nejčastější dodavatele tuzemských prodejců, kteří shodně tvrdí, že jejich barvy do tiskáren tisknou stejně kvalitně jako originál. Většina, pokud ne všichni mají také vzácně shodné procento reklamovaných náplní na úrovni 2 %.

V naší praxi jsme se ale přesvědčili, že pokud Vám chceme šetřit náklady, čas a starosti s tiskárnou dodáváním skutečně kvalitních tonerů, nestačí být jen posouvači krabic.

Musíme dělat něco navíc, abychom mohli dodávat nadprůměrné spolehlivé alternativní tonery, a to do všech modelů, i těch méně častých, a zároveň zachovali dobrou skladovou dostupnost. A proto:

1. Pečlivě vybíráme dodavatele tonerů, abychom zachovali nejlepší poměr cena/kvalita.

- Pokud chceme dodávat kvalitní zboží, výběr dodavatele je naprostým základem.

- Tonery a materiál proto odebíráme celkem od čtrnácti dodavatelů z celkem osmi zemí světa.

- Každého dodavatele využíváme na modely, které umí obstarat.

 

2. Nenakupujeme podle ceny

- Můžete si být jisti, že od nás nedostanete tonery od výrobce nebo dodavatele, kterého nemáme ověřeného, a to ani v případě krátkodobé výpadku skladových zásob.

- Na "výhodné nabídky" levných dodavatelů neslyšíme. Kvalita jejich zboží obvykle nestojí za nic.

 

3. Vybrané tonery vyrábíme sami

- Některé modely tonerů, zejména pro tiskárny OKI, vyvíjíme, vyrábíme a testujeme sami. Ze zkušeností totiž víme, že je velmi náročné sehnat kvalitní alternativní tonery pro tyto modely a udržet tuto kvalitu po dlouhou dobu. Vlastní výrobou máme kvalitu těchto tonerů pod kontrolou.

4. Několikafázové testování

- Kvalitu Vám může na webu garantovat kde kdo, nám to ale nestačí. Chceme tonery otestovat tak, abychom se o jejich kvalitě přesvědčili na vlastní oči. Testujeme proto i vybrané tonery, které sami nevyrábíme, a to v několika krocích:

- Při zařazení produktů do prodeje testujeme, zda tonery splňují naše kvalitativní kritéria. Zajímá nás především kvalita tisku, spolehlivost toneru v průběhu živostnosti a výdrž toneru (musí vydržet udanou kapacitu)

- Při dodávkách nových šarží kompletně vytiskneme vzorek toneru, abychom se přesvědčili, že šarže splňuje naše kritéria. Pokud ne, zcela ji vyloučíme z prodeje.

-U každého toneru z vyhovující šarže zjišťujeme, zda je nepoškozena, kompatibilní s tiskárnou, a zda tiskne kvalitně.

5. Delší záruka

- Ke všem našim alternativním tonerům nabízíme doživotní záruku. To znamená, že pokud v průběhu jeho používání dojde k závadě, můžete toner reklamovat.

 

Investice do kroků, které děláme navíc oproti posouvačům krabic nás měsíčné stoji tisíce korun a hodiny času. Od Vás a dalších zákazníků ale víme, že se tyto investice vyplatí a skutečně pomohou ušetřit Váš čas a peníze.

 

Jak konkrétně Vám těchto 5 věcí pomůže ušetřit čas a peníze?

  • Reklamace jsou nepříjemné a zabírají drahocenný čas. U nás ale již při objednávání tonerů víte, že jsme udělali několik kroků, abychom možným reklamacím předešli.
  • Díky těmto krokům můžete kvalitního tisku dosáhnout i s jinými než originálními tonery. To Vám ušetří více než 50 % nákladů na tisk.
  • Tonery, které projdou našimi testy, vydrží počet stran, za který skutečně platíte. Šetříme tak Vaše dodatečné náklady.
  • Doživotní záruka Vám umožní nakoupit tonery do zásoby bez strachu o jejich funkčnost v budoucnu.