Informace k aktuální situaci: Všechny objednávky vyřizujeme ve standardním režimu. Více informací a doporučení k nákupu máme pro vás zde.

Novinka v nabídce! Kvalitní tonery pro tiskárny Minolta 3300P, 3301P, 4000P a 4700P

Společnost Konica Minolta představila portfolio nových kancelářských tiskáren pro firemní provozy. Alternativní úsporné tonery nejsou však běžně dostupné. Výjimku tvoří pouze několik prodejců nabízejících levnější čínské alternativy. Proto jsme jako první vyvinuli pro tyto tiskárny kvalitní renovované tonery.

Společnost Konica Minolta představila portfolio nových kancelářských tiskáren pro firemní provozy. Tiskárny Konica Minolta bizhub 3300P, Konica Minolta bizhub 3301P, Konica Minolta bizhub 4000P a Konica Minolta bizhub 4700P se vyznačují zejména vysokou rychlostí tisku a také automatickým oboustranným tiskem.

Alternativní tonery dostupné na českém trhu z velké části pocházejí z Číny a jejich kvalita je velmi diskutabilní. Při výrobě tonerů TONERSYP pro tyto modely jsme proto opět pečlivě testovali materiál od několika výrobců a pro výrobu jsme zvolili ten, který dosahoval v testech nejlepších výsledků. Zaměřili jsme se zejména na tyto parametry:

 

Bezproblémové zapékání toneru – kvalitní tisk bez rozmazávání

Jedním z nejčastějších problémů kompatibilních tonerů je špatné zapékání toneru což vede k rozmazávání tisku na papíru. Kvalitní tonerový prášek použitý při výrobě tonerů TONERSYP je zárukou tisku bez rozmazávání i při vysokých rychlostech tisku a tisku mnoha stran najednou.

 

Kvalitní tisk bez šedého pozadí

Šedé pozadí bývá velmi častým problémem nekvalitních alternativních tonerů z Číny. Tonerový prášek se totiž v optické jednotce smíchá s originálním a výsledkem nekompatibility dvou tonerových prášků je tisk s šedým pozadím. Tisk s tonery TONERSYP je ostrý, černý a bez šedého pozadí.

 

Funkční čip

Čip slouží ke komunikaci mezi tonerovou kazetou a tiskárnou. Díky kvalitnímu alternativnímu čipu fungují renovované tonery TONERSYP po celou dobu životnosti stejně jako originální tonery.

 

Zdravotní nezávadnost – zdravá kancelář

Při výrobě renovovaných tonerů používáme certifikovaný materiál od předního světového výrobce z USA. Při používání renovovaných tonerů tak nehrozí uvolňování škodlivých látek do prostředí Vaší kanceláře tak jako tomu může být v případě některých čínských tonerů s nejasným původem materiálu.

 

 

Tonery pro uvedené tiskárny Konica Minolta můžete již nyní zakoupit v našem eshopu:

Renovované tonery nahrazující toner TNP-39 pro tiskárny Konica Minolta bizhub 3300P a Konica Minolta bizhub 3301P

Renovované tonery nahrazující toner TNP-35 pro tiskárny Konica Minolta bizhub 4000P

Renovované tonery nahrazující toner TNP-37 pro tiskárny Konica Minolta bizhub 4700P