Informace k aktuální situaci: Všechny objednávky vyřizujeme ve standardním režimu. Více informací a doporučení k nákupu máme pro vás zde.

Tonery pro A3 tiskárny OKI C822 – šetřete s nejlepšími alternativami na trhu!

Lze v tiskárnách OKI C822 tisknout kvalitně a zároveň úsporně? Určitě ano! V tomto článku Vám řekneme více?

Používáte pro svou práci barevné laserové tiskárny OKI C822? Pak Vás jistě zarazily ceny originálních tonerů, za které necháte v lepším případě kolem 18 000 korun. Nákup alternativních tonerů je tedy pro všechny velkým lákadlem.

Jak to však bývá, většina alternativních tonerů pro tyto tiskárny dostupných na internetu pochází z Číny a jejich prodejci nemají tušení, z jakých komponentů jsou vyrobeny a zda spolehlivě fungují. Kvůli nekvalitnímu tonerovému prášku a nespolehlivým čipům se u těchto tonerů často vyskytují různá chybová hlášení. Těmto tonerů, které bývají označené jako kompatibilní (nebo 100% nové), se rozhodně vyhněte.

Pokud chcete ušetřit a zároveň neriskovat nefunkčnost či nízkou kvalitu tisku, doporučujeme zakoupit tonery, při jejichž výrobě jsou použity kvalitní komponenty.

Příkladem takových tonerů pro tiskárny OKI C822 jsou renovované tonery TONERSYP vyrobené renovací prázdných originálních tonerů. Při renovaci je použitý špičkový tonerový prach z USA, díky kterému je tisk kvalitní. Každý z tonerů je osazen čipem, díky kterému tiskárna toner rozezná jako nový.

Renovované tonery značky TONERSYP pro tiskárny OKI C822 nahrazují tonery s označením 44844616, 44844615, 44844614 a 44844613.

Tyto tonery mohou být použity ve všech níže uvedených tiskárnách:

 

Nejste si jisti výběrem správného toneru pro Vaši tiskárnu? Máte dotaz k výběru tiskárny? Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme!