Informace k aktuální situaci: Všechny objednávky vyřizujeme ve standardním režimu. Více informací a doporučení k nákupu máme pro vás zde.

Ušetřete tisíce vyresetováním fotoválce v tiskárnách OKI

Majitelé tiskáren OKI mohou jednoduchým trikem s našimi komponenty ušetřit tisíce korun. Co všechno k tomu potřebujete, vysvětlíme v následujícím článku.

Specifikem barevných a černobílých tiskáren OKI je oddělený spotřební materiál. Samostatný zobrazovací válec a tonerové kazety umožňují na jedné straně snadné plnění tonerů, na straně druhé je ale nutné po určitém počtu vytištěných stran měnit zobrazovací válec.

Výměna zobrazovací jednotky je běžně investicí v řádu tisíců korun. Pokud je však tisk se stávající jednotkou pořád kvalitní, existuje jednoduché řešení, jak výměnu oddálit a ušetřit tak nemalé finanční prostředky. Tímto řešením jsou resetovací čipy z našeho sortimentu.

Díky přehlednému návodu lze během několika sekund vynulovat počítadlo životnosti zobrazovací jednotky tiskárny.

 

Resetovací čipy pro zobrazovací jednotky jsou aktuálně k dispozici pro tyto černobílé tiskárny OKI:

 

Možnost vyresetování počítadla životnosti zobrazovací jednotky nabízíme i pro tyto barevné tiskárny OKI.

 

Upozornění: Resetovací pojistka slouží pouze k vyresetování počítadla zobrazovací jednotky a nesnižuje její opotřebení. Životnost jednotky se může lišit v závislosti na použitých médiích a jiných faktorech. Při zhoršení kvality tisku je nutné jednotku vyměnit za novou.