Informace k aktuální situaci: Všechny objednávky vyřizujeme ve standardním režimu. Více informací a doporučení k nákupu máme pro vás zde.

Představujeme sady SmartFill – cestu k nejnižším nákladům na tisk.

Narazili jste na našem webu či na internetu na SmartFill sady? Zajímá Vás, jak vznikli a jak Vám můžou ušetřit až 80% nákladů na tisk? Zde jsou odpovědi na tyto a mnoho dalších otázek.

V dnešní době mnoho uživatelů z různých důvodů dává přednost laserovým před inkoustovými tiskárnami. Používání originálních tonerů však vlastnictví těchto tiskáren nejen velmi prodražuje, ale také zatěžuje životní prostředí velkým množstvím odpadu. Vysoké náklady a zátěž na životní prostředí spolehlivě vyřešíte právě použitím SmartFill sady.  Jako jediní specialisté na výrobu a prodej plnících sad pro laserové tiskárny v Česku a na Slovenku Vám přinášíme odpovědi na nejčastější dotazy.

 

Co jsou sady SmartFill?

SmartFill sady jsou plnící sady pro laserové tiskárny, díky kterým si můžete tonerovou kazetu snadno naplnit v domácích podmínkách a ušetřit tak kolem 80% nákladů na tisk. A to všechno při zachování vysoké kvality tisku.

 

Pro které tiskárny jsou sady SmartFill dostupné?

SmartFill sady vyvíjíme vždy pro vybrané laserové tiskárny, u kterých je možné tonerové kazety jednoduše plnit. Zajímá Vás zda máme plnící sadu i pro vaši tiskárnu? Stačí zadat Váš model do filtru v průvodci výběrem náplně a pokud je sada k dispozici, zobrazí se ve výpisu produktů.

 

Co sady SmartFill obsahují?

Základem plnících sad je vždy kvalitní tonerový prášek, díky kterému lze dosáhnout vysoké kvality tisku a dlouhé životnosti tiskárny. Většina tiskáren pak vyžaduje také čipy, díky kterým tiskárna naplněné tonery identifikuje jako nové. Tyto čipy jsou vždy součásti sady.

Kromě tohoto materiálu potřebného k samotnému naplnění obsahuji sady také kompletní příslušenství a podrobný návod, díky kterému plnění zvládne opravdu každý.

 

Jak SmartFill sady vznikají?

Při vývoji otestujeme různé postupy plnění a vybereme takový, abychom vždy dosáhli kvalitní výstupy. Jako jediní SmartFill sady skutečně testujeme na vlastních tiskárnách a při testech vždy vytiskneme několik tisíc kopií.

 

Jsou SmartFill sady bezpečné?

Při dodržení návodu, který je dodávaný v každé sadě v českém a slovenském jazyce je použití sady zcela bezpečné. Plnění je možné i v domácích podmínkách. Při výrobě používame pouze kvalitní certifikovaný materiál od předních výrobců z USA a západní evropy.

 

Jaká je kvalita tisku?

Kvalita tisku je díky použitému materiálu a důkladným testem velmi vysoká. Při použití bezchybné tonerové kazety tedy můžete tisknout stejně kvalitně jako s originálním tonerem a ušetřit 80% nákladů. Ve většině případů je díky kombinaci prázdné originální kazety a kvalitního materiálu z plnící sady tisk mnohem kvalitnější v porovnání s čínskými kompatibilními tonery

 

Jaký je rozdíl mezi sadou SmartFill a samostatným tonerovým práškem?

SmartFill sady obsahují kromě tonerového prášku i čipy (pokud jsou je tiskárna vyžaduje), pomůcky a návod k použití. Samostatný tonerový prášek je pouze prášek bez dalšího příslušenství, které je nutné dokoupit samostatně. Také neobsahuje podrobný návod s fotografiemi jako je tomu v případě sad SmartFill. Sortiment samostatného tonerového prášku je také mnohem širší a je s oblibou využíván i servisními techniky.

 

Je toner doplněný sadou SmartFill stejný jako hotový renovovaný toner zakoupený v eshopu?

Nikoliv. Kromě nového tonerového prášku, obsahují hotové renovované kazety TONERSYP také nové díly. Postup plnění je pak profesionální (od samotného čištění až po testy tonerových kazet).

 

Kde můžu SmartFill zakoupit?

V současné době jsme jediní specializovaní prodejci našich SmartFill sad v Česku a na Slovensku. Sady můžete zakoupit v našem internetovém obchodě.