Zjednodušujeme, vysvětlujeme, pomáháme

Naší vizí je proměnit tiskárny ve snadno ovladatelné pomocníky. Chceme vám celý proces objednávky a výměny tonerů usnadnit natolik, abyste vždy mohli tisknout za rozumnou cenu a bez obav, že jste objednali nebo udělali něco špatně.

Záleží nám nejen na vašem komfortu, ale také na životním prostředí. Proto vždy rádi odvezeme použité tonery a ekologicky je zlikvidujeme.

Zajímá mě, jak to celé vzniklo
O nas

Jak to všechno začalo?

„Když jsem si před mnoha lety pořídil svou první inkoustovou tiskárnu a řešil výměnu náplně, narazil jsem hned na několik problémů. Složité značení, originální náplně skoro stejně drahé jako nová tiskárna, neoriginální zase dost nekvalitní.

Nakonec jsem se rozhodl přejít na laserovou tiskárnu, ale ani to můj problém úplně nevyřešilo. Pořád jsem tápal, jak tisknout spolehlivě, a přesto s nízkými náklady…“

O nas

O naše know-how se chceme podělit

„…Začal jsem hledat a shromažďovat potřebné informace. Postupně jsem zjišťoval, že řešení není vůbec složité, jen chybí návody a kvalitní materiály. Bylo potřeba dlouho hledat a zkoušet, abych přesně zjistil, jak postupovat při plnění toneru nebo po kterém z neoriginálních tonerů sáhnout, abych získal kvalitní produkt za dobrou cenu.

Když už jsem všechny informace měl, bylo mi líto nechat si je pro sebe – a právě to byl hlavní impulz pro založení frmy Tonersyp. Všechno, co jsme za ta léta nashromáždili, teď najdete v naší poradně.“

– Radoslav Kulla, zakladatel Tonersypu

O nas

Usnadníme vám práci s vaší tiskárnou

Vysoké náklady, složité značení a nepřehledný výběr. S těmito problémy se dříve či později setkal každý, kdo s tiskárnami pracoval. Pomůžeme vám se s podobnými překážkami vypořádat.

Naším cílem je poskytnout vám vždy nejen potřebné produkty v přehledném e-shopu, ale také podrobné informace a návody . S námi budete vždy vědět, po kterém toneru sáhnout, jak ho rychle vyměnit a jak vyřešit nejčastější problémy, abyste mohli rychle tisknout. Objednávku vždy vyřídíte na pár kliknutí, i když s tiskárnami nejste zrovna kamarádi.

O nas

Kdo s vámi v Tonersypu komunikuje?

Jana Andrea

Jana a Andrea

Jana a Andrea se starají o bleskové vyřízení každé vaší objednávky. Pokud potřebujete tisknout co nejdříve, zajímají vás podrobnosti o objednávce nebo chcete pomoct s vyhledáním nejkvalitnějšího toneru do vaší tiskárny, jsou to právě Jana s Andreou, kdo vyřeší každý váš požadavek.

Zdeňka

Zdeňka

Zvoní vám pár dní po nákupu telefon? To jen Zdeňka zjišťuje, jestli k vám zásilka v pořádku dorazila a jestli nepotřebujete jakkoli pomoct s instalací toneru či náplně. Nebojte se Zdeňce sdělit své dojmy a připomínky, které nám pomohou v dalším vylepšování našich služeb.

Radoslav

Radoslav

Radoslav stál u zrodu Tonersypu a je to právě on, kdo od nuly zjišťoval všechny informace o tiskárnách a jejich náplních. Stále s nadšením vyhledává nové materiály a vymýšlí efektivní způsoby plnění. Při tisku tisíců stránek dává pořádně zabrat našim testovacím tiskárnám.


Komu už jsme s tonery
a náplněmi pomohli?

Heureka.cz - Ověřený zákazník
20.5.2024 06:54:46
Doplňující informace pro práci s tonerovým práškem.
Hodnocení
Komunikace
Dodací lhůta
Heureka.cz - Ověřený zákazník
9.5.2024 08:30:53
Bezproblémová komunikace, včasné dodání, zboží OK
Hodnocení
Komunikace
Dodací lhůta
Úplná hodnocení

Praktické tipy
a informace za zákulisí

Zajímá vás, jak vybrat kvalitní toner a jak ho správně vyměnit? Chcete znát všechny novinky a zajímavosti ze světa tiskáren?

Sledujte nás na Facebooku nebo odebírejte náš YouTube kanál a zůstaňte v obraze.

Facebook YouTube