Videoprůvodce nákupem

Našim cílem je, aby nákup tonerů a náplní byl rychlejší, snadnější a výhodnější. Podívejte se, jak můžete snadno vyhleda toner či náplň do tiskárny, jak si snadno vytvoříte účet jedním klikem a jak si můžete uložit tiskárny, abyste si již nemuseli lámat hlavu nad tím, do jaké tiskárny toner objednat.

1. Jak vyhledat správný toner či náplň do tiskárny

Správný toner či náplň do tiskárny snadno najdete podle modelu vaší tiskárny.

Podívejte se, jak na to:


2. Jak se registrovat jedním kliknutím

Přihlaste se během nákupu k vašemu účtu a nakupujte rychleji, snadněji a výhodněji. Zde je seznam všech výhod, které získáte. Nemáte ještě vytvořený účet? Stačí jeden klik během nákupu a účet máte hotový. Můžete také využít krátký registrační formulář.

Podívejte se, jak na to:

3.Uložení tiskáren pro snadnější nákupy

Uložte si tiskárny do vašeho účtu a objednávejte snadněji a rychleji. Objednané produkty navíc označíme názvem vaší tiskárny, takže budete přesně vědět kam patří. Tiskárny si do účtu uložíte takto:

Najděte správný toner, barvu či náplň do tiskárny

 Do vyhledávacího pole níže jednoduše zadejte váš model tiskárny nebo jeho část (například pro vyhledání toneru do tiskárny HP Laser 135w, stačí zadat HP 135w). Pokud znáte označení konkrétního toneru, který potřebujete, můžete zadat i to (například W1106A).