Tonerový prášek

Zadejte model tiskárny nebo kód toneru/náplně
?
Nejlépe funguje vyhledávání podle modelu tiskárny. Jak zjistíte název svého modelu? Poradíme vám v tomto návodu.

Snadné vyhledání správného produktu do vaší tiskárny


Vyberte si tonerový prášek podle značky tiskárny

Nejprodávanější tonerový prášek

Tonerový prášek pro Lexmark C3220K0, MC3224/MC3326/C3224 černý
Černá
Kapacita: 500 stránek
Tonerový prášek pro Xerox C230/C235 černý
Černá
Kapacita: 500 stránek
Tonerový prášek pro HP W1106A, HP Laser 107a/107w//MFP 135w/137fnw
Černá
Kapacita: 1000 stránek
Tonerový prášek pro Lexmark C3220M0, MC3224/MC3326/C3224 magenta
Magenta
Kapacita: 500 stránek
Tonerový prášek pro Xerox C230/C235 magenta
Magenta
Kapacita: 500 stránek
Tonerový prášek pro Lexmark C3220Y0, MC3224/MC3326/C3224 žlutý
Žlutá
Kapacita: 500 stránek
Tonerový prášek pro Xerox C230/C235 cyan
Cyan
Kapacita: 500 stránek
Tonerový prášek pro Lexmark C3220C0, MC3224/MC3326/C3224 cyan
Cyan
Kapacita: 500 stránek
Tonerový prášek pro Xerox C230/C235 žlutý
Žlutá
Kapacita: 500 stránek

Co je tonerový prášek?

Tonerový prášek nebo také tonerový prach nebo prášek do toneru je materiál používaný jako náplň do toneru v laserových tiskárnách a kopírkách, který plní funkci barviva. Skládá se z malých částic plastu, vosků, pigmentů, sazí a dalších složek.

Tonerový prášek se přenáší na papír pomocí elektrostatického náboje a v zapékací jednotce laserové tiskárny se pomocí tepla a tlaku spojí s papírem.

Samostatný prášek do toneru z naší nabídky lze použít ke svépomocnému plnění prázdných tonerů do laserových tiskáren. S vlastnoručně doplněným tonerem tisknete levně a zároveň ekologicky


Jak se tonerový prášek používá?

S tonerovým práškem si můžete snadno doplnit prázdný toner ve vaší tiskárně. Abychom vám plnění co nejvíce usnadnili, připravili jsme podrobné návody k plnění tonerů. Vždy doporučujeme plnit pouze originální tonery, které mají nejvyšší kvalitu. 

Proč zvolit tonerový prášek od Tonersyp.cz

Na první pohled by se mohlo zdát, že mezi prášky do toneru není žádný rozdíl. Rozdíly v kvalitě jsou však mezi jednotlivými výrobci značné. Nekvalitní nebo nesprávný tonerový prášek může stejně jako nekvalitní toner zhoršit kvalitu tisku, ale i poškodit některé díly v tiskárně.

Proto pro vás od dodavatelů tonerových prášků do tonerů z celého světa vybíráme pouze ty nejlepší, a nikdy nerozhoduje jen nejnižší cena. Preferujeme výrobce z Japonska a USA. Tonerový prášek sami testujeme na vlastních tiskárnách a do nabídky zařadíme jen takový, který splní naše přísná kvalitativní kritéria.

S našimi tonerovými prášky proto na barevných tiskárnách vytisknete hezčí barvy a na černobílých tiskárnách sytější texty. Mnoho tonerů je možné díky vysoké kvalitě tonerového prášku plnit opakovaně. Pokud použijete tonerový prášek z e-shopu Tonersyp, bude tisk také mnohem kvalitnější než tisk s nejlevnějšími kompatibilními tonery.

Námi nabízené tonerové prášky také vyhovují směrnici RoHS o omezení používání některých nebezpečných látek v elektrických a elektronických zařízeních.

Pokud se při nákupu zaregistrujete, automaticky nakoupíte tonerový prášek za výhodnější ceny.

Jak najít správný tonerový prášek do vaší tiskárny?

Máte prázdný toner, který by se dal naplnit a znovu použít? V této kategorii najdete tonerový prášek, který bude ve vaší tiskárně perfektně fungovat.

Tonerový prášek se v jednotlivých tiskárnách liší. Aby tiskárna bez problémů fungovala, je nutné vždy vybrat ten správný.

Nejjednodušším způsobem, jak najít vhodný prášek do toneru, je opsat model tiskárny, který je uveden na samotné tiskárně. Pokud název modelu nebo jeho část zadáte do vyhledávacího pole v našem e-shopu, zobrazí se vám tonerový prášek vhodný do dané tiskárny.

Například pro vyhledání tonerového prášku do tiskárny Brother DCP-L2512, stačí do vyhledávače zadat L2512. Můžete také zadat označení toneru, který chcete plnit, například TN-2421.Články a nejčastější dotazy k tonerovému prášku do tiskáren