Pásky do štítkovačů

Zadejte model tiskárny nebo kód toneru/náplně
?
Nejlépe funguje vyhledávání podle modelu tiskárny. Jak zjistíte název svého modelu? Poradíme vám v tomto návodu.

Snadné vyhledání správného produktu do vaší tiskárny

Vyberte si pásky do štítkovačů podle značky tiskárny

Nejprodávanější pásky do štítkovačů

Co jsou pásky do štítkovačů

Pásky do štítkovače jsou náhradní náplně do malých tiskáren odolných štítků. Používají se v různých oborech. Najdou uplatnění v elektrotechnice, instalatérství, skladech, výrobě, logistice ale i v kanceláři. Můžete je použít k označení kabelů, trubek, regálů, krabic, složek, zásuvek a mnoha dalšího.

Každá páska do štítkovače je dodávána v kompaktní kazetě (cartridge), které obsahují barvící pásku, lepící vrstvu a laminační vrstvu. Tím se zajišťuje odolnost pásky vůči povětrnostním vlivům, poškrábání, teplotám a chemikáliím.

Jaké typy pásek do štítkovačů jsou k dispozici

Pásky do štítkovače se liší podle šířky, délky, barvy textu, podkladu a účelu použití. K dispozici jsou běžné plastové pásky, smršťovací bužírky na kabely, ale i papírové pásky ideální do kanceláře. Většina pásek do štítkovačů je plastová a laminovaná a odolná vůči povětrnostním vlivům.

V některých štítkovačích lze potisknout také smršťovací bužírky, které jsou skvělým pomocníkem k označovaní kabelů.

Jak vybrat správnou pásku do štítkovače

Každá tiskárna štítků podporuje jiný typ pásek. Kompatibilita jednotlivých pásek se liší podle tří parametrů:

1. Značka štítkovače

2. Druh pásky

3. Šířka pásky


Na našem webu najdete široký sortiment kvalitních pásek do štítkovačů. Můžete si snadno vybrat z různých velikostí, barev a materiálů podle vašich potřeb a preferencí.

Nejrychlejší cesta k vyhledání správné pásky do tiskárny štítků? Do vyhledávacího pole jednoduše zadejte váš model tiskárny nebo jeho část (například PT-H105) nebo označení konkrétní pásky, kterou hledáte (například TZe-231).