Budou neoriginální tonery v mé tiskárně fungovat?

Tuto otázku si klade mnoho lidí. Důvodem obav často bývá nepříjemná zkušenost s nekvalitními neoriginálními tonery z minulosti. Vaše obavy chápeme a setkáváme se s nimi poměrně často.

V době když jsme s prodejem tonerů začínali, jsme často naráželi na tonery velmi pochybné kvality, které se na trhu běžně vyskytovaly a vyskytují dodnes. Některé z nich nekvalitně tiskli již od první stránky, jiné vytiskly málo stránek a další způsobovaly poškození jiných dílů v tiskárně.

Toto nepříjemné zjištění nás vedlo k tomu, že jsme se rozhodli tonery od různých dodavatelů pečlivě testovat na svých vlastních tiskárnách ještě předtím, než vám je nabídneme.

Testování tonerů je velmi důležité.
Díky důkladnému testování přesně víme, jaké tonery vám dodáváme.


Abychom byli u některých modelů schopni dosáhnout vysoké kvality a tu také udržet, začali jsme tyto  tonery sami vyrábět. To byl například případ všech tonerů do tiskáren OKI. Další tonery pak odebíráme pouze od pečlivě vybraných dodavatelů, pro které je kvalita stejně důležitá jako pro nás.


Správně vybrané kompatibilní a renovované tonery

jsou výbornou možností jak šetřit náklady a přitom tisknout kvalitně a bez starostí.


Jsme přesvědčeni, že kvalitní neoriginální toner jsou výbornou možností jak šetřit náklady a přitom tisknout kvalitně a bez starostí. I proto na všechny neoriginální tonery, které dodáváme, poskytujeme doživotní záruku.


Jak najít vhodný kompatibilní nebo renovovaný tonery do vaší tiskárny? Snadno. Stačí zadat model tiskárny nebo jeho část do vyhledávacího pole níže (například pro vyhledání toneru do tiskárny Samsung Xpress M2070, stačí zadat M2070). Pokud znáte označení konkrétního toneru, který potřebujete, můžete zadat i to (například MLT-D111L).