Tonery do tiskáren Brother

Tonery do tiskáren Brother
Zadejte model tiskárny nebo kód toneru/náplně
?
Nejlépe funguje vyhledávání podle modelu tiskárny. Jak zjistíte název svého modelu? Poradíme vám v tomto návodu.

Snadné vyhledání správného produktu do vaší tiskárny

Vyberte si tonery do tiskáren Brother podle modelu tiskárny

Brother HL
Brother MFC

Nejprodávanější tonery do tiskáren Brother

Tonery do tiskáren Brother jsou kazety (cartridge) obsahující tonerový prášek, který se v tiskárně pomocí elektrostatického náboje přenáší na fotoválec a následně na papír. Toner je spotřební materiál, který budete v tiskárně nejčastěji měnit.


Jak najít správný toner do tiskárny Brother

Pokud hledáte tonery do tiskárny Brother, pomocí našeho filtru snadno vyberete správný typ toneru podle modelu vaší tiskárny. Model tiskárny Brother najdete obvykle na přední nebo horní straně tiskárny. Obvykle začíná písmeny MFC, DCP nebo HL. Samotné tonery jsou pak označovány písmeny TN. Pokud tedy máte například tiskárnu Brother DCP-L2532DW, budete potřebovat toner TN-2421.Jaké tonery do tiskáren Brother si můžete vybrat

Existují originální tonery Brother, které jsou vyrobeny přímo společností Brother a zaručují nejvyšší kvalitu a spolehlivost. Nevýhodou originálních tonerů je jejich vysoká cena. Proto mnoho zákazníků volí levnější neoriginální tonery – kompatibilní nebo renovované.

Jako kompatibilní tonery označujeme nové tonery vyrobené jinou firmou než Brother, ale určené pro konkrétní model tiskárny Brother. Renovované tonery jsou použité originální tonery Brother, které byly zkontrolovány, znovu naplněny a otestovány. Při správném výběru mohou kompatibilní i renovované tonery perfektně posloužit a ušetřit velkou část nákladů na tisk.

Na co si dát při výběru toneru Brother pozor 

Při nákupu tonerů do tiskáren Brother lze ušetřit značnou část nákladů zakoupením levnějších kompatibilních tonerů. Všechny kompatibilní tonery však nejsou stejné. Při jejich výběru si dejte pozor zejména na kvalitu čipu a tonerového prášku v toneru. Čip je malý obvod, který komunikuje s tiskárnou a informuje ji o stavu a typu toneru. Nekvalitní čip může způsobovat chybová hlášení tiskárny nebo nefunkčnost toneru.

Kvalitní tonerový prášek je důležitý pro hezké a ostré barvy a pro vytisknutí požadovaného počtu stran. Důležité je i to, aby se po vložení kompatibilního toneru do tiskárny Brother správně vynulovalo počitadlo životnosti toneru. O to se na toneru stará resetovací kolečko.

U nás najdete pouze otestované tonery s doživotní zárukou, u kterých víme, že je tiskárna správně přijme, správně vynulují počitadlo životnosti toneru, budou tisknout hezky a ostře a vytisknou požadovaný počet stran.

Mnoho majitelů tiskáren Brother má strach z neznámé kvality neoriginálních tonerů, a proto používá originální tonery Brother. S Tonersyp.cz můžete používat renovované nebo kompatibilní tonery zcela bez obav, protože:

  • Z možných dodavatelů tonerů z celého světa si vybíráme pouze ty lepší a nikdy ne podle nejnižší ceny.
  • Některé renovované tonery sami vyrábíme a máme tak kvalitu a použitý materiál zcela pod kontrolou. Příkladem jsou renovované tonery Brother TN-247 nebo tonery Brother TN-2421.
  • Ve vlastním testovacím centru pravidelně testujeme kvalitu vybraných tonerů do tiskáren. Do prodeje zařadíme ty, které splňují požadavky na kvalitu tisku, nízkou poruchovost a dostatečnou kapacitu.
  • Můžeme garantovat, že s tonerem vytisknete tolik stránek, kolik je uvedeno v jeho popisu.
  • Testování produktů nám také pomáhá vybírat tonery, které nepoškodí vaši tiskárnu nebo její díly.
  • S našimi tonery vytisknete sytější texty než s konkurenčními tonery.


A pozor. Registrujte se jednoduše během nákupu a získejte automatické výhody:

  • výhodnější cenu na všechny tonery a náplně do tiskáren Brother
  • odvoz a ekologickou likvidaci prázdných tonerů zdarma
  • roční záruku vrácení peněz za nepoužité alternativní tonery do tiskáren Brother


Jak vyměnit toner v tiskárně Brother

Výměna toneru v tiskárně Brother je velmi jednoduchá. Pokud se však chystáte toner vyměňovat poprvé, připravili jsme pro vás přehledný videonávod: Jak vyměnit toner v tiskárnách Brother.


Musím při výměně toneru měnit i fotoválec?

Kromě tonerové kazety obsahují tiskárny Brother i fotoválec, který obvykle není nutné měnit spolu s tonerem. Životnost fotoválců v tiskárnách Brother je i několikrát vyšší než životnost toneru a tiskárna na nutnost jeho výměny obvykle sama upozorní hlášením „Vyměňte fotoválec".

Hledáte kromě toneru i fotoválec? Najdete jej v kategorii Fotoválce do tiskáren Brother.


Články a nejčastější dotazy k tonerům do tiskáren Brother