Jak vyměnit štítky v tiskárně DYMO

Výměna štítků v tiskárnách DYMO LabelWriter je velmi jednoduchá a zvládne ji každý uživatel tiskárny. V tomto návodu vám ukážeme, jak vyměnit prázdnou roli etiket za novou během několika sekund.

K výměně štítků v tiskárně DYMO nejsou potřeba žádné speciální nástroje. Postačí Vám nová role originálních nebo kompatibilních štítků (etiket). Postup výměny je vždy stejný, bez ohledu na rozměr jednotlivých etiket na roli.

Vždy doporučujeme používat originální nebo kvalitní kompatibilní štítky a etikety které se v tiskárně neodlepují a tiskárna je bez problémů přijme.


Jak vyměnit štítky v tiskárně DYMO LabelWriter

 1. Otevřete kryt tiskárny
  Uchopením krytu jednou rukou a následným zatažením otevřete horní kryt tiskárny.
 2. Vyjměte prázdnou roli štítků z plastové cívky.
  Odstraňte plastovou krytku z boku cívky a vyjměte prázdnou roli štítků. Pokud role štítků v tiskárně není prázdná, použijte pro vysunutí štítků tlačítko pro obrácení štítků.
 3. Na cívku nasuňte roli s novými štítky a zajistěte kruhovou plastovou krytkou.
  Štítky na cívku nasuňte tak, aby se štítky odvíjeli ve směru bílé šipky. Postup instalace je stejný pro všechny štítky DYMO -  jak malé role štítků (např. etikety 11354), tak i velké role štítků (např. etikety 99014). Po vložení štítky zajistěte plastovou krytkou.
 4. Cívku s nasazenými štítky vložte do tiskárny DYMO.
 5. Štítky zasuňte do podavače tiskárny.
  Po zasunutí štítků nastavte vodítko štítků podle jejich šíře tak, aby v průběhu tisku zabránilo pohybu štítků do stran. Štítek zatlačte do podavače a zmáčkněte tlačítko podávání štítků na přední straně tiskárny.
 6. Zavřete kryt tiskárny


VIDEO: Jak vyměnit štítky v tiskárně DYMO

V tomto videu uvidíte výměnu štítků 11355 v tiskárně DYMO LabelWriter 450. Stejným postupem vyměníte všechny typů štítků v jakémkoliv modelu tiskárny DYMO LabelWriter.