Štítky do tiskáren DYMO

Štítky do tiskáren DYMO
Zadejte model tiskárny nebo kód toneru/náplně
?
Nejlépe funguje vyhledávání podle modelu tiskárny. Jak zjistíte název svého modelu? Poradíme vám v tomto návodu.

Snadné vyhledání správného produktu do vaší tiskárny


V této kategorii najdete štítky/etikety do tiskáren Dymo LabelWriter. Pokud hledáte pásky do štítkovaček pro tisk odolných plastových štítků, najdete je v kategorii pásky do štítkovačů DYMO

Co jsou štítky do tiskáren etiket Brother?

Štítky do tiskáren etiket DYMO jsou speciální samolepící etikety balené v rolích určené pro použití v tiskárnách štítků DYMO LabelWriter. Používají se pro označování různých produktů, zásilek nebo dokumentů. Vyrábějí se v různých rozměrech. Jednotlivé štítky jsou na roli již předřezané na konkrétní rozměr.


Jaké štítky do tiskáren DYMO u nás najdete?

V této kategorii najdete štítky DYMO různých rozměrů. Nabízíme štítky na balíky, adresní štítky nebo multifunkční štítky. Kromě nejběžnějších bílých štítků u nás najdete i průhledné štítky. 


Zde jsou nejpoužívanější štítky do tiskáren DYMO:


Kromě originálních štítků DYMO nabízíme také levnější kompatibilní štítky. Jaký se liší od originálních? Zatímco originální štítky jsou vyráběny a distribuovány výrobci tiskáren, kompatibilní pásky vyrábějí jiní výrobci. Kompatibilní štítky jsou mnohem levnější a pomohou vám ušetřit značnou část nákladů na značení. Na druhou stranu je nutné štítky pečlivě vybrat, výrobců kompatibilních štítků existuje velká řada.


Proč si vybrat kompatibilní štítky do tiskáren DYMO právě na Tonersyp.cz

Kompatibilní štítky do tiskáren DYMO jsou levnější než originální, kvalita pásek jednotlivých výrobců se však může lišit. Rozdíly mohou být například v kvalitě lepidla a odolnosti, v tom, zda se neodlepují uvnitř tiskárny, ale i v tom, zda tiskárna etikety akceptuje. Tiskárny štítků DYMO jsou totiž vyrobeny tak, aby akceptovaly pouze některé role etiket.

Na Tonersyp.cz nabízíme kompatibilní etikety od vybraných ověřených výrobců. Etikety, které nabízíme, testujeme a také sami používáme v každodenním provozu. Dbáme na to, aby:

  • byly odolné
  • dobře lepily
  • aby je tiskárny bez problémů přijaly

A pokud se na Tonersyp.cz zaregistrujete, nakoupíte všechny štítky do tiskáren DYMO za výhodnější ceny.

Je nutné v tiskárně DYMO měnit toner?

Není. Tiskárny štítků DYMO LabelWriter využívají technologii přímého termotisku. Přímý termotisk je metoda, při které se používají etikety s termocitlivou vrstvou. Tisková hlava v tiskárně etiketu na některých místech zahřeje, a tím se ztmaví barva termocitlivé vrstvy na etiketě. Tato metoda je rychlá, jednoduchá a levná, protože nevyžaduje žádný toner, náplň ani pásku. Stačí vám pouze štítky.

A jak štítky v tiskárně DYMO vyměnit? Postup je velmi jednoduchý. Pomůže vám videonávod Jak vyměnit štítky v tiskárně DYMO.


Jak vybrat správné štítky do tiskárny etiket?

Každá tiskárna etiket podporuje štítky do určité šíře. V levnějších tiskárnách lze zpravidla použít pouze užší etikety, v modelech vyšších řad pak i ty nejširší.

Nejrychlejší cesta k vyhledání správných štítků do tiskárny štítků DYMO spočívá v zadání modelu vaší tiskárny. Náš vyhledávač vám vždy nabídne pouze ty etikety, které budou pasovat do vaší tiskárny štítků. Jak na to? Do vyhledávacího pole jednoduše zadejte váš model tiskárny nebo jeho část. Pokud hledáte štítky do tiskárny DYMO LabelWriter 450, stačí do vyhledávacího pole napsat DYMO 450. Správné štítky najdete také podle označení konkrétních štítků, například 99014.