Štítky a etikety do tiskáren ZEBRA

Štítky a etikety do tiskáren ZEBRA
Zadejte model tiskárny nebo kód toneru/náplně
?
Nejlépe funguje vyhledávání podle modelu tiskárny. Jak zjistíte název svého modelu? Poradíme vám v tomto návodu.

Snadné vyhledání správného produktu do vaší tiskárny

Vyberte si štítky a etikety do tiskáren ZEBRA podle modelu tiskárny

ZEBRA GC

Co jsou štítky do tiskárny Zebra

Štítky do tiskárny Zebra jsou speciální samolepící etikety, které se používají pro označování různých produktů, balení, zásilek nebo dokumentů. Štítky Zebra se dělí podle metody tisku na dva základní typy: přímý termotisk a termotransfer.

Přímý termotisk je metoda, při které se etiketa zahřívá pomocí tiskové hlavy a tím se ztmaví barva termocitlivé vrstvy na etiketě. Tato metoda je rychlá, jednoduchá a levná, protože nevyžaduje žádný další spotřební materiál kromě etiket. Nevýhodou je nižší odolnost etiket proti otěru, vlhkosti, teplotě nebo chemikáliím. Přímý termotisk se hodí pro krátkodobé označování nebo pro etikety s nízkou náročností na kvalitu (například pro označování balíků).

Termotransfer je metoda, při které se etiketa potiskne pomocí speciální pásky s barvivem (ribbonu), které se přenese na etiketu pod vlivem tepla a tlaku z tiskové hlavy. Tato metoda je o něco složitější, protože vyžaduje použití pásky a vhodného typu etiket. Výhodou je vysoká odolnost etiket proti otěru, vlhkosti, teplotě nebo chemikáliím. Termotransfer se hodí pro dlouhodobé označování nebo pro etikety s vysokou náročností na kvalitu.

Jak vybrat správné štítky do tiskárny Zebra

V této kategorii najdete štítky Zebra pro přímý termotisk ale i pro termotransferový tisk. Správné štítky snadno vyberete podle modelu tiskárny.

Etikety Zebra jsou k dispozici v různých rozměrech. Populární jsou třeba:


Kromě rozměru jednotlivých štítků je také důležitý počet etiket na roli. Zde záleží na velikosti zásobníku v tiskárně (jak velká může role s etiketami být). Informace o počtu etiket na roli vždy uvádíme v popisu konkrétních štítků Zebra.