Tonery do tiskáren Konica Minolta

Tonery do tiskáren Konica Minolta
Zadejte model tiskárny nebo kód toneru/náplně
?
Nejlépe funguje vyhledávání podle modelu tiskárny. Jak zjistíte název svého modelu? Poradíme vám v tomto návodu.

Snadné vyhledání správného produktu do vaší tiskárny


V této kategorii najdete tonery do tiskáren a kopírek Konica Minolta.

Vyberte si tonery do tiskáren Konica Minolta podle modelu tiskárny

Konica Minolta 1600
Konica Minolta bizhub
Konica Minolta bizhub C

Nejprodávanější tonery do tiskáren Konica Minolta

Jaké tonery a náplně do tiskáren Konica Minolta nabízíme?

Na Tonersyp.cz najdete originální tonery i kvalitní a cenově dostupné kompatibilní a renovované náplně do všech tiskáren a kopírek Konica Minolta.


Tonery a náplně do tiskáren a kopírek Konica Minolta A4

V této kategorii nabízíme cartridge do starších stolních tiskáren a kopírek formátu A4, například tonery do tiskárny Konica Minolta 1350w, barevné tonery do tiskárny Konica Minolta 1600w nebo do kopírek Konica Minolta 1680mf.

Samozřejmostí jsou tonery do novějších stolních tiskáren a kopírek Konica Minolta bizhub 3320, Konica Minolta bizhub 4020, Konica Minolta bizhub 4020i a dalších.

Zaměřujeme se na to, aby všechny naše renovované a kompatibilní tonery vydržely tisknout po celou dobu životnosti bez šmouh a pruhů. Naše renovované tonery jsou vhodné i do tiskáren v záruce.


Tonery a náplně do kopírek Konica Minolta A3

V této kategorii najdete také tonery do velkých kopírek formátu A3. Tonery do kopírek mají tvar plastové tuby s tonerovým práškem. Kromě originálních náplní nabízíme i kvalitní kompatibilní tonery, které obsahují tonerový prášek japonské výroby. Jsou velmi šetrné k tiskárnám a sami je používáme v naších kopírkách.

Na co si dát pozor při nákupu toneru do tiskáren Konica Minolta

Při výběru toneru do tiskárny Konica Minolta máte obvykle dvě možnosti: sáhnout po doporučeném, ale dražším originálním toneru, nebo zvolit neoriginální tonery. Originální tonery jsou ty, které vyrábí a prodává samotný výrobce tiskárny, tedy společnost Konica Minolta. Tyto tonery mají zaručenou kvalitu a kompatibilitu s vaší tiskárnou, jejich nevýhodou je však vysoká cena.

Neoriginální tonery jsou náplně, které vyrábějí a prodávají jiné firmy než Konica Minolta. Tyto tonery mohou být levnější než originální, ale jejich kvalita a kompatibilita se liší. Mezi neoriginálními tonery rozlišujeme dva typy: kompatibilní a renovované.

Jako kompatibilní tonery označujeme nové náplně, které jsou navrženy tak, aby fungovaly s určitými modely tiskáren Konica Minolta. Renovované tonery jsou použité originální tonery, které byly repasovány a znovu naplněny.

Mezi výrobci neoriginálních tonerů jsou obrovské rozdíly. Nejlevnější neoriginální tonery mohou mít tyto problémy:

  • tisknou nekvalitní barvy,
  • tisknou nežádoucí pruhy nebo šmouhy,
  • nemusí vydržel celou udávanou kapacitu toneru,
  • mohou poškozovat tiskárnu nebo její díly.


Proč vybrat tonery do tiskárny Konica Minolta od Tonersyp.cz

Cartridge a tonery do tiskáren Konica Minolta, které nabízíme jsme pečlivě vybrali tak, aby splňovaly přísná kritéria na kvalitu tisku a šetrnost k tiskárně. Mají kvalitní čipy, které zaručují správnou funkčnost a komunikaci s tiskárnou. Některé tonery dokonce sami vyrábíme, abychom mohli zajistit nejvyšší kvalitu a výdrž. Cílem je, aby se tonery co nejvíce přiblížily kvalitě originálních tonerů Konica Minolta, ale za mnohem nižší cenu.

Jak najít správný toner do tiskárny Konica Minolta

Nejjednodušším způsobem, jak najít toner kompatibilní s vaší tiskárnou Konica Minolta, je podle modelu tiskárny. Model tiskárny je obvykle uveden na přední nebo horní straně tiskárny. Číslo modelu tiskárny Konica Minolta většinou začíná slovem bizhub, pagepro nebo magicolor, například pagepro 1350w, magicolor 1680mf nebo bizhub C250i. Pokud zadáte číslo modelu nebo jeho část do vyhledávacího pole, zobrazí se vám všechny náplně, které jsou pro danou tiskárnu vhodné.
Články a další informace k tonerům do tiskáren Konica Minolta