Náplně a barvy do tiskáren Epson

Náplně a barvy do tiskáren Epson
Zadejte model tiskárny nebo kód toneru/náplně
?
Nejlépe funguje vyhledávání podle modelu tiskárny. Jak zjistíte název svého modelu? Poradíme vám v tomto návodu.

Snadné vyhledání správného produktu do vaší tiskárny


V této kategorii najdete barvy do inkoustových tiskáren Epson. Tonerové cartridge najdete v kategorii Tonery do tiskáren Epson.

Vyberte si náplně a barvy do tiskáren Epson podle modelu tiskárny

Epson WorForce Pro
Epson WorkForce
Epson WorkForce Pro

Jaké druhy barev a náplní do tiskáren Epson existují?

Náplně do tiskáren Epson mohou být originální, nebo neoriginální. Originální náplně jsou vyráběny společností Epson a mají nejlepší kvalitu a spolehlivost. Jsou však také mnohem dražší než náplně neoriginální.

Neoriginální neboli kompatibilní náplně jsou levnější variantou originálních náplní. Jedná se o nové náplně od jiných výrobců, které jsou určené pro určitý typ tiskárny Epson. V kvalitě kompatibilních náplní mohou být velké rozdíly. Proto v naší nabídce najdete pouze náplně od ověřených dodavatelů.

Většina inkoustových cartridgí do tiskáren Epson obsahuje čip, pomocí kterého tiskárna s náplní komunikuje. Proto je důležité, aby i kompatibilní náplně obsahovaly funkční čip. Všechny námi nabízené kompatibilní cartridge jsou opatřeny nejnovějším čipem, díky kterému je tiskárna bez problémů načte.

Cartridge i inkoust v lahvičkách a odpadní nádobky

Kromě cartridge u nás najdete také inkousty v lahvičkách pro tankové tiskárny Epson EcoTank. Tyto tiskárny mají místo cartridge speciální nádržky, do kterých se nalévá inkoust z lahviček. Tím se snižuje spotřeba materiálů a zvyšuje úspora nákladů na tisk.

Kromě doplňování barev z lahviček je v některých tiskárnách Epson nutné pravidelně měnit také odpadní nádobku (údržbovou kazetu). Tyto nádobky najdete v kategorii Odpadní nádobky do tiskáren Epson.

Jak najít správnou barvu do tiskárny Epson

Nejspolehlivější způsob výběru náplně do tiskárny Epson je podle modelu vaší tiskárny. Ten je uvedený na samotné tiskárně, obvykle na přední straně nebo v okolí displeje. Číslo modelu tiskárny Epson začíná obvykle slovem WorkForce, Expression Home, XP nebo EcoTank. Zadáním tohoto čísla do vyhledávacího pole na našem e-shopu snadno najdete všechny náplně do tiskárny Epson, které jsou vhodné pro váš model.

Další možností je podívat se na číslo cartridge, kterou chcete vyměnit. Najdete ho na samotné náplni, obvykle na horní nebo boční straně. Čísla starších náplní se skládají z písmene a čtyř číslic, například T0711 nebo T1291. Cartridge do novějších tiskáren Epson jsou označené pouze číslem a případně kapacitou, například 603XL nebo 405XL. Zadáním tohoto čísla do vyhledávacího pole na našem e-shopu snadno najdete všechny náplně do tiskárny Epson, které mají stejné číslo. V případě inkoustu do tankových tiskáren najdete označení přímo na lahvičce, například Epson 103.Články a nejčastější dotazy k barvám a náplním do tiskáren Epson