Náplně a barvy do tiskáren HP

Náplně a barvy do tiskáren HP
Zadejte model tiskárny nebo kód toneru/náplně
?
Nejlépe funguje vyhledávání podle modelu tiskárny. Jak zjistíte název svého modelu? Poradíme vám v tomto návodu.

Snadné vyhledání správného produktu do vaší tiskárny


V této kategorii najdete barvy do inkoustových tiskáren HP. Tonerové cartridge do laserových tiskáren HP najdete v kategorii Tonery do tiskáren HP.

Vyberte si náplně a barvy do tiskáren HP podle modelu tiskárny

HP Designjet
HP Deskjet
HP Digital Copier
HP Officejet
HP Officejet Pro
HP Photosmart
HP Tango

Nejprodávanější náplně a barvy do tiskáren HP

Jaké druhy barev a náplní do tiskáren HP existují?

Náplně do tiskáren HP mohou být originální, nebo neoriginální

Originální náplně jsou vyráběny společností HP a mají nejlepší kvalitu a spolehlivost. Jsou však také mnohem dražší než náplně neoriginální.

Neoriginální neboli kompatibilní náplně jsou nejlevnější barvy do tiskárny HP. Jedná se o nové náplně od jiných výrobců, které jsou určené pro určitý typ tiskárny HP. V kvalitě kompatibilních náplní však mohou být velké rozdíly. Proto v naší nabídce najdete pouze náplně od ověřených dodavatelů.

Většina inkoustových cartridgí do tiskáren HP obsahuje čip, pomocí kterého tiskárna s náplní komunikuje. Proto je důležité, aby i kompatibilní náplně obsahovaly funkční čip. Všechny námi nabízené kompatibilní cartridge jsou opatřeny nejnovějším čipem, díky kterému je tiskárna bez problémů načte.

Cartridge i barvy v lahvičkách

Kromě cartridge u nás najdete také inkousty v lahvičkách pro tankové tiskárny HP Ink Tank nebo HP Smart Tank. Tyto tiskárny mají místo cartridge speciální nádržky, do kterých se nalévá inkoust z lahviček. Tím se snižuje spotřeba materiálů a zvyšuje úspora nákladů na tisk.

Kromě inkoustů nabízíme i tiskové hlavy do inkoustových tiskáren HP.

Náplně do inkoustových tiskáren HP bývají někdy také označovány jako tonery. Z technického hlediska se však o tonery nejedná. Na rozdíl od inkoustových náplní obsahují tonerové cartridge tonerový prášek, a patří proto do laserových tiskáren. 

Jak najít správnou barvu do tiskárny HP?

Nejjistější způsob výběru náplně do tiskárny HP je podle modelu vaší tiskárny. Ten je uveden na samotné tiskárně, obvykle na přední straně nebo v okolí displeje. Číslo modelu tiskárny HP začíná obvykle slovem DeskJet, OfficeJet, ENVY, Smart Tank nebo Ink Tank. Konkrétním příkladem je například model HP DeskJet 2700 nebo HP DeskJet 2320. Zadáním čísla modelu do vyhledávacího pole na našem e-shopu snadno najdete všechny cartridge a inkousty do tiskárny HP, které jsou vhodné pro váš model.

Další možností je podívat se na číslo cartridge, kterou chcete vyměnit. Číslo najdete na krabičce i na samotné náplni. V obou případech mívá podobu dvou různých kódů – kratšího a delšího. Například černá náplň HP 305 je zároveň označena kódem 3YM61AE, náplň 652 pak F6V25AE. Některé cartridge se prodávají i ve variantě s vyšší kapacitou. Ta pak bývá označena písmeny XL – například 305XL. Zadáním kteréhokoliv z těchto čísel do vyhledávacího pole na našem e-shopu snadno najdete všechny náplně do tiskárny HP, které mají stejné číslo.

Podle modelu tiskárny (HP Ink Tank 415) nebo čísla náplně (například GT53XL, nebo 1VV21AE) najdete také vhodnou lahvičku s inkoustem do tankových tiskáren HP.Články a nejčastější dotazy k barvám a náplním do tiskáren HP