Tonery do tiskáren HP

Tonery do tiskáren HP
Zadejte model tiskárny nebo kód toneru/náplně
?
Nejlépe funguje vyhledávání podle modelu tiskárny. Jak zjistíte název svého modelu? Poradíme vám v tomto návodu.

Snadné vyhledání správného produktu do vaší tiskárny


Zde najdete náplně tonery a cartridge do laserových tiskáren HP. Barvy a náplně do inkoustových tiskáren HP najdete v kategorii Barvy a náplně do tiskáren HP.

Vyberte si tonery do tiskáren HP podle modelu tiskárny

HP Color LaserJet Enterprise
HP Color LaserJet Pro
HP LaserJet
HP LaserJet Enterprise
HP LaserJet Pro

Nejprodávanější tonery do tiskáren HP

Kompatibilní toner pro HP LaserJet P1102/M1130/M1132/M1212nf /M1217nfw - CE285A
Černá
Kapacita: 1600 stránek
Kompatibilní toner pro HP CF283A, HP LaserJet Pro M201/M225/MFP M125/127
Černá
Kapacita: 1500 stránek
Toner pro HP CF226X, HP LaserJet M402/M426, kompatibilní
Černá
Kapacita: 9000 stránek
Kompatibilní toner pro HP LaserJet Pro P1566/P1606dn/M1536 MFP - CE278A
Černá
Kapacita: 2100 stránek
Toner pro HP CF230X kompatibilní, LaserJet Pro M203/M203dn/M203dw/MFP M227
Černá
Kapacita: 3500 stránek
Kompatibilní toner pro HP CF283X, HP LaserJet Pro M201/M225
Černá
Kapacita: 2200 stránek
Toner pro HP CF244A kompatibilní, LaserJet Pro M15w/M28w
Černá
Kapacita: 1000 stránek

Jaké tonery do tiskárny HP si můžete vybrat

Existují originální tonery HP, které jsou vyrobeny přímo společností HP a zaručují nejvyšší kvalitu a spolehlivost. Nevýhodou originálních tonerů je jejich vysoká cena. Proto mnoho zákazníků volí levnější neoriginální tonery – kompatibilní nebo renovované.

Jako kompatibilní tonery označujeme nové tonery vyrobené jinou firmou než HP, ale určené pro konkrétní model tiskárny HP. Renovované tonery jsou použité originální tonery HP, které byly zkontrolovány, znovu naplněny a otestovány. Při správném výběru mohou kompatibilní i renovované tonery perfektně posloužit a ušetřit velkou část nákladů na tisk.

Jak najít správný toner do tiskárny HP

Nejjednodušším způsobem je opsat model tiskárny, který je uvedený na samotné tiskárně. Číslo modelu tiskárny HP obvykle začíná slovem LaserJet nebo Laser, barevné modely pak slovy Color Laser nebo Color LaserJet. Konkrétně pak například HP LaserJet M110we, HP Laser MFP 135W, HP Color Laser MFP 178nw nebo HP Color LaserJet Pro MFP M282nw. Pokud zadáte tento model nebo jeho část do vyhledávacího pole, zobrazí se vám všechny tonery, které jsou kompatibilní s danou tiskárnou HP.

Do vyhledávače můžete také zadat označení modelu toneru, který hledáte, například W1420A, W1106A, W2070A nebo W2210X.Na co si dát při výběru tonerů do tiskárny HP pozor

Mezi výrobci neoriginálních tonerů do tiskáren HP jsou velké rozdíly, správný výběr dodavatele je proto velmi důležitý. Zejména nejlevnější neoriginální tonery nemusí být dostatečně kvalitní.

U tonerů do černobílých tiskáren bývá rozdíl zejména v ostrosti a sytosti textu a ve spolehlivosti tonerů. U barevných tiskáren jsou však rozdíly v kvalitě neoriginálních tonerů mnohem větší. Mohou způsobovat problémy s kalibrací, špinavé výtisky, nekvalitní barvy nebo sypání toneru. 


Proč zvolit tonery do tiskáren HP od Tonersyp.cz

V našem e-shopu najdete pouze kvalitní kompatibilní a renovované tonery do tiskáren HP od pečlivě vybraných výrobců. Tonery pečlivě testujeme tak, aby se jejich kvalita co nejvíce přiblížila tonerům originálním. Nakupujeme od renomovaných výrobců například z Německa. Hlídáme také, aby naše tonery měly aktuální čipy a po vložení do tiskárny se bez problémů načetly.


A pozor. Registrujte se jednoduše během nákupu a získejte automatické výhody:

  • výhodnější cenu na všechny tonery a náplně do tiskáren HP
  • odvoz a ekologickou likvidaci prázdných tonerů zdarma
  • roční záruku vrácení peněz za nepoužité alternativní tonery do tiskáren HPČlánky a nejčastější dotazy k tonerům do tiskáren HP