Návod k plnění tonerů Canon 069/069H, LBP673Cdw/MF752Cdw/MF754Cdw

Proč vyhazovat tonery, které mohou vytisknout další tisíce stran? Tady je podrobný návod, jak snadno naplníte prázdné tonery Canon 069 a tonery Canon 069H a to zcela bez předchozích zkušeností. Díky němu můžete ušetřit nejen tisíce korun na tiskových nákladech, ale také životní prostředí.

Tonery Canon 069 a tonery Canon 069H jsou perfektní pro svépomocné plnění. Stačí použít kvalitní tonerový prášek a můžete se těšit na krásný tisk, až do úplného opotřebení OPC válce.


Co budete k naplnění tonerů Canon 069 a 069H potřebovat?

Tonery 069 nebo startovací tonery můžete plnit práškem s vyšší kapacitou pro tonery 069H. Celý objem prášku se však do menšího toneru nemusí vejít. V takovém případě můžete prášek do toneru dosypávat průběžně.

Co bude tiskárna po vložení naplněných tonerů hlásit?

Tonery Canon 069 a tonery Canon 069H obsahují čip, pomocí kterého tiskárna hlídá stav náplní v tonerech. Po vložení naplněných tonerů bude proto tiskárna nadále upozorňovat na to, že jsou tonery prázdné. Dobrou zprávou je, že toto hlášení můžeme ignorovat a tiskárna bude i nadále tisknout


Ve webovém rozhraní tiskárny vypadá toto hlášení takto:

Hlášení tiskárny o docházejícím toneru Canon 069
Hlášení tiskárny o docházejícím toneru Canon 069. Jak vidíte, toner můžete i nadále používat.


Na displeji tiskárny se setkáte s tímto zobrazením:

Hlášení tiskárny o docházejícím toneru Canon 069 na displeji tiskárny.
Hlášení tiskárny o docházejícím toneru Canon 069 na displeji tiskárny.


Jak naplněné tonery tisknou?

Kvalita tisk tonerů Canon 069 naplněných tonerovým práškem TONERSYP
Kvalita tisku tonerů Canon 069 naplněných tonerovým práškem TONERSYP (vlevo) a porovnání s tiskem s originální tonery (vpravo).Návod k plnění tonerů Canon 069/Canon 069H