Barvy a náplně do tiskáren Canon MAXIFY

Zadejte model tiskárny nebo kód toneru/náplně
?
Nejlépe funguje vyhledávání podle modelu tiskárny. Jak zjistíte název svého modelu? Poradíme vám v tomto návodu.

Snadné vyhledání správného produktu do vaší tiskárny


Canon MAXIFY je řada inkoustových tiskáren, která je určena pro použití v malých kancelářích s důrazem na nízké náklady na tisk. Patří sem:

  • tiskárny Canon MAXIFY iB
  • multifunkční tiskárny Canon MAXIFY MB
  • tankové tiskárny s doplnitelnými zásobníky na inkoust Canon MAXIFY GX

Inkoustové náplně do tiskáren Canon MAXIFY jsou speciální cartridge s inkoustem různých barev. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly vysokou kvalitu tisku fotografií, dokumentů a grafiky. Prodávají se v baleních po jedné nebo ve výhodných sadách. Tyto cartridge využijete v tiskárnách Canon MAXIFY iB a Canon MAXIFY MB.

V nabídce najdete i lahvičky s barvou do tiskáren Canon MAXIFY GX. V těchto tiskárnách snadno doplníte barvu z lahviček a oproti jiným tiskárnám tak ušetříte značnou část nákladů na tisk. Lahvičky s barvou do tiskáren Canon MAXIFY GX poznáte podle předpony GI, například GI-46BK.

Jaké druhy barev a náplní do tiskáren Canon MAXIFY nabízíme?

V našem e-shopu najdete jak originální, tak kompatibilní barvy a náplně. Originální jsou vyráběny společností Canon a mají nejlepší kvalitu a spolehlivost. Jsou však také mnohem dražší než náplně neoriginální.

Neoriginální neboli kompatibilní náplně představují nejlevnější barvy do tiskárny Canon MAXIFY. Jedná se o nové náplně od jiných výrobců, které jsou určené pro určitý typ tiskárny Canon. V kvalitě kompatibilních náplní však mohou být velké rozdíly. V naší nabídce najdete kompatibilní náplně pouze do těch tiskáren, ve kterých bez problémů fungují. Příkladem jsou kompatibilní náplně PGI-1500XL nebo PGI-2500XL.

Pokud se při nákupu u nás zaregistrujete, nakoupíte barvy do tiskárny Canon MAXIFY za výhodnější ceny.

Náplně do tiskáren Canon MAXIFY bývají někdy také označovány jako tonery. Z technického hlediska se však o tonery nejedná. Na rozdíl od inkoustových náplní obsahují tonerové cartridge tonerový prášek, a patří proto do laserových tiskáren. 

Jak vyhledat barvu do tiskárny Canon MAXIFY?

Správnou barvu do tiskárny Canon MAXIFY nejsnadněji vyhledáte podle modelu tiskárny, který je uveden přímo na tiskárně. Model tiskárny stačí zadat do našeho vyhledávače, který vám poté zobrazí všechny vhodné náplně. Pokud máte například tiskárnu Canon MAXIFY MB5150, stačí do vyhledávače zadat MB5150.

Další možností je vyhledávání podle čísla náplně, které najdete na samotné cartridgi. Například PGI-1500XL.