Barvy a náplně do tiskáren Canon PIXMA

Zadejte model tiskárny nebo kód toneru/náplně
?
Nejlépe funguje vyhledávání podle modelu tiskárny. Jak zjistíte název svého modelu? Poradíme vám v tomto návodu.

Snadné vyhledání správného produktu do vaší tiskárny


Vyberte si barvy a náplně do tiskáren Canon PIXMA podle modelu tiskárny

Canon Pixma Pro

Canon PIXMA je řada populárních inkoustových tiskáren pro domácnosti a malé kanceláře určených na tisk fotografií a dokumentů. 

Inkoustové náplně do tiskáren Canon PIXMA jsou speciální cartridge s inkoustem různých barev. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly vysokou kvalitu tisku fotografií, dokumentů a grafiky. Inkousty do tiskáren Canon PIXMA se prodávají v baleních po jedné nebo ve výhodných sadách.

Správnou barvu do tiskárny Canon PIXMA nejsnadněji vyhledáte podle modelu tiskárny, který je uveden na samotné tiskárně. Model tiskárny stačí zadat do našeho vyhledávače, který vám poté zobrazí všechny vhodné náplně. Pokud máte například tiskárnu Canon Pixma TS3350, stačí do vyhledávače zadat TS3350.

Další možností je vyhledávání podle čísla náplně, které najdete na samotné cartridgi. Například PG-545. Barvy označené přívlastkem XL (například PG-545XL) mají pak vyšší kapacitu.

Jaké druhy barev do tiskáren Canon PIXMA nabízíme?

Do tiskáren Canon PIXMA nabízíme originální i neoriginální náplně. Originální jsou vyráběny společností Canon a mají vysokou kvalitu a spolehlivost garantovanou samotným výrobcem tiskárny. Jsou však také mnohem dražší než barvy neoriginální.

Neoriginální neboli kompatibilní náplně jsou nejlevnější barvy do tiskárny Canon PIXMA. Jedná se o nové náplně od jiných výrobců, které jsou určené pro určitý typ tiskárny Canon. V kvalitě kompatibilních náplní však mohou být velké rozdíly. V naší nabídce najdete kompatibilní náplně pouze do těch tiskáren, ve kterých bez problémů fungují.

Náplně do inkoustových tiskáren Canon PIXMA bývají někdy také označovány jako tonery. Z technického hlediska se však o tonery nejedná. Na rozdíl od inkoustových náplní obsahují tonerové cartridge tonerový prášek, a patří proto do laserových tiskáren. 

Jak najít správnou náplň do tiskárny Canon

Správnou barvu do inkoustové tiskárny Canon PIXMA nejsnadněji vyhledáte podle modelu tiskárny, který je uveden na samotné tiskárně. Model tiskárny stačí zadat do našeho vyhledávače, který vám poté zobrazí všechny vhodné náplně. Pokud máte například tiskárnu Canon Pixma TS3350, stačí do vyhledávače zadat TS3350.

Další možností je vyhledávání podle čísla náplně, které najdete na samotné cartridgi. Například PGI-580 XXL.
Články a nejčastější dotazy k barvám a náplním do tiskáren Canon PIXMA