Náplně a barvy do tiskáren Brother

Náplně a barvy do tiskáren Brother
Zadejte model tiskárny nebo kód toneru/náplně
?
Nejlépe funguje vyhledávání podle modelu tiskárny. Jak zjistíte název svého modelu? Poradíme vám v tomto návodu.

Snadné vyhledání správného produktu do vaší tiskárny


V této kategorii najdete barvy do inkoustových tiskáren Brother. Tonerové cartridge najdete v kategorii Tonery do tiskáren Brother.

Vyberte si náplně a barvy do tiskáren Brother podle modelu tiskárny

Co jsou barvy do tiskáren Brother

Náplně do tiskáren Brother jsou speciální cartridge, které inkoustové tiskárny Brother používají pro tisk dokumentů a fotografií. Náplně obsahují inkoust v různých barvách a vkládají se do tiskové hlavy v tiskárně.

Inkoustové náplně jsou spotřebním materiálem a je nutné je pravidelně měnit. Náplně do inkoustových tiskáren Brother bývají označené předponou LC nebo BT, číslem náplně a označením barvy (například LC-462BK, nebo BTD60BK).


Jaké druhy barev a náplní do tiskáren Brother existují?

Barvy do tiskáren Brother mohou být originální, nebo neoriginální. Originální náplně jsou vyráběny pouze společností Brother a mají zaručenou kvalitu a spolehlivost. Jsou však také mnohem dražší než náplně neoriginální.

Neoriginální neboli kompatibilní náplně jsou nejlevnější barvy do tiskárny Brother. Jsou to nové náplně od jiných výrobců, které jsou určené pro určitý typ tiskárny Brother. V kvalitě kompatibilních náplní však mohou být velké rozdíly. Proto v naší nabídce najdete pouze náplně od ověřených dodavatelů.

Většina novějších inkoustových cartridgí do tiskáren Brother obsahuje čip, pomocí kterého tiskárna s náplní komunikuje. Proto je důležité, aby i kompatibilní náplně obsahovaly funkční čip. Všechny námi nabízené kompatibilní cartridge jsou opatřeny nejnovějším čipem, díky kterému je tiskárna bez problémů načte.

Pokud se při nákupu u nás zaregistrujete, nakoupíte barvy do tiskárny Brother za výhodnější ceny.

Kapacita náplní do tiskáren Brother

Cartridge do tiskáren Brother je možné zakoupit v různých kapacitách. Levnější náplně obsahují méně inkoustu a vytisknou méně stran (například LC-462BK). Dražší náplně obsahují více inkoustu a vytisknou více stránek (například LC-462XLBK).

Cena za jednu vytištěnou stránku je vždy nižší v případě náplní s vysokou kapacitou. Vysokokapacitní náplně najdete je pod označením XL


Inkoust v lahvičkách do tankových tiskáren Brother

Kromě inkoustových cartridge nabízíme v e-shopu TONERSYP také inkoust v lahvičkách do tankových tiskáren Brother. Místo inkoustových náplní používají tankové tiskárny Brother nádržky s inkoustem, do kterých se inkoust doplňuje z lahviček. Tankové tiskárny jsou tak šetrnější k životnímu prostředí i k vaší peněžence, protože umožňují doplňovat inkoust bez nutnosti měnit celou cartridge.

V našem e-shopu najdete lahvičky s inkoustem do tiskáren Brother v různých barvách a objemech. Jsou označeny předponou BT. Příkladem je lahvička s inkoustem BTD60BK do tiskárny Brother-DCP T425W.

Jak najít správnou barvu do inkoustové tiskárny Brother

Nejsnadněji barvu najdete podle modelu tiskárny, který je uveden na samotné tiskárně. Modely tiskáren Brother obvykle začínají písmeny DCP nebo MFC a písmenem J. Například Brother MFC-J2340DW nebo MFC-J2330DW.

Do vyhledávacího pole stačí pak jednoduše zadat číslo modelu nebo jeho část (pokud hledáte například náplně do tiskárny Brother MFC-J2340DW, stačí do pole pro vyhledání zadat J2340). Můžete také zadat označení náplně, kterou hledáte (například LC-462XLBK).


Články a nejčastější dotazy k barvám a náplním do tiskáren Brother