Štítky do tiskáren Brother

Štítky do tiskáren Brother
Zadejte model tiskárny nebo kód toneru/náplně
?
Nejlépe funguje vyhledávání podle modelu tiskárny. Jak zjistíte název svého modelu? Poradíme vám v tomto návodu.

Snadné vyhledání správného produktu do vaší tiskárny


V této kategorii najdete štítky/etikety do tiskáren Brother QL a Brother TD. Pokud hledáte pásky TZe do štítkovaček Brother P-touch pro tisk odolných plastových štítků, najdete je v kategorii pásky do štítkovačů Brother

Co jsou štítky do tiskáren etiket Brother?

Štítky do tiskáren etiket Brother jsou speciální etikety balené v rolích určené pro použití v tiskárnách štítků Brother QL a Brother TD. Používají se pro označování různých produktů, zásilek nebo dokumentů. 


Jaké štítky do tiskáren Brother u nás najdete?

Štítky mohou být předřezané na konkrétní rozměr nebo uspořádané v souvislých rolích, které se hodí pro tisk různě dlouhých štítků. V této kategorii najdete štítky Brother různých rozměrů, například štítky na balíky DK-11202, adresní štítky DK-11201 nebo multifunkční štítky DK-22205.

Kromě originálních štítků Brother nabízíme také levnější kompatibilní štítky. Jaký je mezi nimi rozdíl? Zatímco originální štítky jsou vyráběny a distribuovány společností Brother, kompatibilní etikety vyrábějí jiní výrobci.

Kompatibilní štítky jsou mnohem levnější a pomohou vám ušetřit značnou část nákladů na značení. Na druhou stranu je nutné štítky pečlivě vybrat, neboť výrobců kompatibilních štítků existuje celá řada.

Kromě nejběžnějších bílých štítků nabízíme i žluté štítky (DK-22606 a DK-44605) nebo průhledné štítky (DK-22113). Většina štítků je samolepících, existují ale i nelepící štítky (DK-N55224), které lze použít například pro tisk vstupenek. Samolepící štítky se dále dělí na snímatelné (DK-44205), které lze odlepit, a permanentní.


Zde jsou nejběžnější štítky do tiskáren Brother:

  • DK-22205 – souvislá role široká 62 mm
  • DK-22225 – souvislá role široká 38 mm
  • DK-44205 – souvislá role snímatelných etiket široká 62 mm
  • DK-11209 – malé adresní štítky
  • DK-11241 – velké adresní balíkové štítky
  • DK-11247 – velké adresní balíkové štítky (nový rozměr)

Proč si vybrat kompatibilní štítky do tiskáren Brother právě na Tonersyp.cz

Kompatibilní štítky do tiskáren Brother jsou levnější než originální, kvalita pásek jednotlivých výrobců se však může lišit. Rozdíly mohou být například v kvalitě lepidla a odolnosti nebo třeba v tom, zda se štítky lepí či neodlepují uvnitř tiskárny.

Na Tonersyp.cz najdete kompatibilní štítky od vybraných ověřených výrobců. Etikety, které nabízíme, testujeme a také sami používáme v každodenním provozu. Dbáme na to:

  • aby štítky byly odolné
  • aby dobře lepily 
  • aby je tiskárny bez problémů přijaly


A pokud se na Tonersyp.cz zaregistrujete, nakoupíte všechny štítky do tiskáren Brother za výhodnější ceny.

Potřebuji v tiskárně Brother QL měnit toner?

Tiskárny štítků Brother QL využívají technologii přímého termotisku. Při této metodě se používají etikety s termocitlivou vrstvou. Tisková hlava v tiskárně etiketu na některých místech zahřeje, a tím se ztmaví barva termocitlivé vrstvy na etiketě. Tato metoda je rychlá, jednoduchá a levná, protože nevyžaduje žádný toner, náplň ani pásku. Stačí vám pouze štítky. 

A jak štítky v tiskárně Brother vyměnit? Postup je velmi jednoduchý. Pomůže vám videonávod Jak vyměnit štítky v tiskárnách Brother.


Tiskárny Brother TD-D využívají technologii přímého termotisku. U těchto tiskáren stačí k tisku (podobně jako u tiskáren Brother QL) pouze samotné termocitlivé štítky. O vše ostatní se postará tisková hlava tiskárny.

Tiskárny Brother TD-T využívají termotransferovou technologii. Při této metodě se etiketa potiskne pomocí speciální pásky s barvivem (ribbonu), které se přenese na etiketu pod vlivem tepla a tlaku z tiskové hlavy. Tato technologie je o něco dražší a složitější, protože vyžaduje použití termotransferové pásky. Výhodou je vyšší odolnost etiket. Štítky pro tiskárny s termotransferovou technologií jsou obvykle o něco levnější, protože nemají žádnou termocitlivou vrstvu.


Jak vybrat správné štítky do tiskárny Brother?

Každá tiskárna etiket podporuje štítky do určité šíře. V levnějších tiskárnách lze zpravidla použít pouze užší etikety, v modelech vyšších řad pak i ty nejširší.

Nejrychlejší cesta k vyhledání správných štítků do tiskárny Brother vede přes model vaší tiskárny. Náš vyhledávač vám vždy nabídne pouze ty etikety, které budou pasovat do vaší tiskárny. Jak na to? Do vyhledávacího pole jednoduše zadejte váš model tiskárny nebo jeho část. Pokud hledáte štítky do tiskárny Brother QL-700, stačí do vyhledávacího pole napsat QL-700. Správné štítky najdete také podle označení konkrétních štítků, například DK-22205.


Články a nejčastější dotazy k štítkům Brother