Pásky TZE do štítkovačů Brother

Pásky TZE do štítkovačů Brother
Zadejte model tiskárny nebo kód toneru/náplně
?
Nejlépe funguje vyhledávání podle modelu tiskárny. Jak zjistíte název svého modelu? Poradíme vám v tomto návodu.

Snadné vyhledání správného produktu do vaší tiskárny


V této kategorii najdete pásky TZe do štítkovaček Brother P-touch. Pokud hledáte pásky štítky/etikety do tiskáren Brother QL a Brother TD najdete je v kategorii Štítky do tiskáren Brother.

Vyberte si pásky TZE do štítkovačů Brother podle modelu tiskárny

Brother P-touch

Nejprodávanější pásky TZE do štítkovačů Brother

Co jsou TZe pásky do štítkovačů Brother

Pásky do štítkovače Brother jsou náhradní cartridge do tiskáren odolných štítků Brother P-touch. Používají se k označování nejrůznějších povrchů v elektrotechnice, instalatérství, skladech, výrobě, logistice ale i v kanceláři. Můžete je použít k označení kabelů, trubek, regálů, krabic, složek, zásuvek a řady dalších předmětů.


Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní páskou do štítkovače Brother

Zatímco originální pásky Brother TZe jsou vyráběny a distribuovány společností Brother, kompatibilní pásky vyrábějí jiní výrobci.


Proč si vybrat kompatibilní pásky do štítkovače Brother právě na Tonersyp.cz

Kompatibilní pásky do tiskáren štítků Brother jsou levnější než originální, kvalita pásek jednotlivých výrobců se však může lišit. Rozdíly mohou být například v kvalitě lepidla, odolnosti nebo v tom, zda kazeta s páskou správně funguje po celou dobu své životnosti.

Na Tonersyp.cz nabízíme kompatibilní pásky od vybraných ověřených výrobců. Pásky, které nabízíme, testujeme a také sami používáme. Můžete se s nimi setkat například na některých našich renovovaných tonerech, které s nimi označujeme. Dbáme na to, aby byly dostatečně pevné, odolné a dobře lepily.Výhody kompatibilních pásek do štítkovačů Brother od Tonersyp.cz:

  • Úspora více než 50 %: V porovnání s originální páskou Brother TZe jsou naše pásky i o více než polovinu levnější.
  • Kvalitní tisk: Tisk s těmito páskami je vždy dobře čitelný a odolný.
  • Odolnost a kvalita lepidla: Tyto pásky dobře lepí a jsou velmi odolné. Sami je proto používáme ke značení tonerů, regálů a dalších předmětů.
  • Univerzální použití: Tyto pásky jsou stejně jako originální pásky Brother vhodné k označování rovných povrchů z různých materiálů včetně kovů, keramiky, papíru, nábytku a dalších.

Jaké typy pásek do štítkovaček Brother jsou k dispozici

Pásky do štítkovače se liší podle šířky, barvy textu, barvy podkladu, typu použitého lepidla a materiálu. Jsou odolné vůči povětrnostním vlivům. K dispozici jsou například:

Jak vybrat správnou pásku do štítkovače Brother

Standardní pásky TZe, flexibilní pásky TZe-FX a silně lepící pásky TZe-S lze použít v kterémkoliv štítkovači. Smršťovací bužírky HSe je možné použít pouze v některých vybraných modelech, například v Brother P-touch E550w.

Každá tiskárna štítků Brother P-touch podporuje pásky pouze do určité šíře

  1. V levnějších tiskárnách (například Brother PT-P300BT nebo Brother PT-H105) lze zpravidla použít pouze užší, například 12mm TZe pásky
  2. Modely vyšších řad zvládnou vytisknout i 24mm TZe pásky (například P-touch E550w). 
  3. Nejširší 36mm TZe pásky lze použít v modelech nejvyšších řad (například Brother PT-P910BT P-Touch Cube Pro).


Na našem webu najdete široký sortiment kvalitních kompatibilních pásek do štítkovačů Brother. Kompatibilní pásky sami testujeme a zjišťujeme, zda dostatečně lepí a jsou dostatečně odolné. Můžete si vybrat z různých velikostí, barev a materiálů podle vašich potřeb a preferencí.

Nejrychlejší cesta k vyhledání správné pásky do tiskárny štítků? Do vyhledávacího pole jednoduše zadejte váš model tiskárny nebo jeho část (například PT-H105) nebo označení konkrétní pásky, kterou hledáte (například TZe-231).Články a nejčastější dotazy k páskám TZE do štítkovačů Brother