Tonery do tiskáren Samsung

Tonery do tiskáren Samsung
Zadejte model tiskárny nebo kód toneru/náplně
?
Nejlépe funguje vyhledávání podle modelu tiskárny. Jak zjistíte název svého modelu? Poradíme vám v tomto návodu.

Snadné vyhledání správného produktu do vaší tiskárny

Vyberte si tonery do tiskáren Samsung podle modelu tiskárny

Samsung ML
Samsung SF

Nejprodávanější tonery do tiskáren Samsung

Kompatibilní toner pro Samsung SL-M2070/M2020/M2026 - MLT-D111L- 1800 stran
Černá
Kapacita: 1800 stránek
Toner pro Samsung - MLT-D101S kompatibilní, ML 2160/2162/2165/2168 SCX 3400/3405
Černá
Kapacita: 1500 stránek
Toner pro Samsung MLT-D203L kompatibilní, ProXpress M3320/M3370/3820/3870, 5 000 stran
Černá
Kapacita: 5000 stránek
Toner pro Samsung C430/C480 - CLT-K404S - černý kompatibilní
Černá
Kapacita: 1500 stránek
Sada tonerů pro Samsung C430/C480 - CLT-P404C - kompatibilní CMYK
CMYK
Kapacita: 1 × 1500 a 3 × 1000 stránek
Toner pro Samsung C430/C480 - CLT-Y404S - žlutý kompatibilní
Žlutá
Kapacita: 1000 stránek

Jaké tonery a náplně do tiskáren Samsung si můžete vybrat

Do tiskárny Samsung si můžete vybrat originální tonery, které jsou vyrobeny přímo výrobcem tiskárny a zaručují nejvyšší kvalitu a spolehlivost. Nevýhodou originálních cartridge Samsung je jejich vysoká cena. Proto mnoho zákazníků volí levnější neoriginální tonery – kompatibilní, nebo renovované.

Kompatibilní tonery jsou nové náplně vyrobené jinou firmou než Samsung, ale určené pro konkrétní modely tiskáren Samsung.

Renovované tonery jsou použité originální náplně Samsung, které byly zkontrolovány, znovu naplněny a otestovány. Při správném výběru mohou kompatibilní a renovované tonery perfektně posloužit a ušetřit velkou část nákladů na tisk.

V posledních letech můžete na krabicích tonerů do tiskáren Samsung najít označení společnosti HP. Důvodem je převzetí výroby tiskáren Samsung společností HP. Náplně , které se dříve prodávaly pod značkou Samsung, najdete nyní také pod novým kódem HP.

Na co si dát při výběru neoriginálního toneru pozor

Mezi výrobci neoriginálních tonerů do tiskáren Samsung jsou velké rozdíly, správný výběr dodavatele je proto velmi důležitý. Zejména nejlevnější neoriginální tonery nemusí být dostatečně kvalitní.

U náplní do černobílých tiskáren bývá rozdíl zejména v ostrosti a sytosti textu a ve spolehlivosti tonerů. U barevných tiskáren jsou však rozdíly v kvalitě neoriginálních tonerů mnohem větší. Mohou způsobovat problémy s kalibrací, špinavé výtisky, nekvalitní barvy nebo sypání toneru.


Proč zvolit tonery do Samsung od Tonersyp.cz?

V našem e-shopu najdete pouze kvalitní kompatibilní a renovované tonery do tiskáren Samsung od pečlivě vybraných výrobců. Tonery důsledně testujeme tak, aby se jejich kvalita co nejvíce blížila tonerům originálním. Hlídáme také, aby naše tonery měly aktuální čipy a po vložení do tiskárny se bez problémů načetly.

Všechny kompatibilní a renovované náplně do tiskáren Samsung dodáváme s doživotní zárukou, která trvá až do úplného vypotřebování toneru.

Jak najít správný toner do tiskárny Samsung

Pokud hledáte toner do tiskárny Samsung, je důležité vybrat ten správný. Jak to udělat?

Nejjednodušším způsobem je podle modelu tiskárny, který najdete na samotné tiskárně. Model tiskárny nebo jeho část stačí napsat do vyhledávacího pole, načež se vám zobrazí všechny tonery do dané tiskárny Samsung, které jsou s ním kompatibilní.

Například pro vyhledání náplně do populární tiskárny Samsung Xpress M2070 stačí do vyhledávače zadat M2070. Můžete také zadat přímo označení toneru, který hledáte (například MLT-D111L).
Články a další informace k tonerům do tiskáren Samsung