Tonery Brother HL

Zadejte model tiskárny nebo kód toneru/náplně
?
Nejlépe funguje vyhledávání podle modelu tiskárny. Jak zjistíte název svého modelu? Poradíme vám v tomto návodu.

Snadné vyhledání správného produktu do vaší tiskárny

Vyberte si tonery Brother HL podle modelu tiskárny

Brother HL

Tiskárny Brother HL jsou řadou černobílých a barevných laserových tiskáren. Jedná se o malé a levné tiskárny vhodné pro domácnosti a malé kanceláře, ale i dražší a velmi rychlé modely do velkých firem.

Důležitou součástí tiskáren Brother HL je toner neboli cartridge. Tonerová cartridge obsahuje tonerový prášek, který se používá pro přenos obrazu na fotoválec a poté na papír pomocí elektrostatického náboje.

Tonery do tiskárny Brother HL jsou k dispozici v originálním nebo neoriginálním (neboli alternativním) provedení. Neoriginální tonery se dále dělí na kompatibilní a renovované.

Zatímco originální toner je vyroben přímo společností Brother, alternativní tonery do tiskárny Brother HL vyrábějí různí výrobci. Díky pečlivému testování můžete s kompatibilními a renovovanými tonery TONERSYP ušetřit velkou část nákladů na tisk, a to bez starosti o vaši tiskárnu. Dbáme na to, aby naše tonery v tiskárnách Brother HL:

  • tiskly syté texty a kvalitní barvy od začátku až do konce životnosti,
  • tiskárna po vložení i v průběhu používání toner bez problému rozeznala,
  • po vložení do tiskárny správně vynulovaly počítadlo stavu toneru.

Vyhledání toneru do tiskárny Brother HL

Tonery do tiskárny Brother HL snadno najdete pomocí našeho filtru. Přesné označení modelu je obvykle uvedeno na přední nebo horní straně tiskárny. Pokud máte tiskárnu Brother HL-L2312D, stačí do vyhledávače zadat L2312D a ten vám automaticky nabídne toner TN-2421 i všechny další vhodné produkty do této tiskárny. 


Jak vyměnit toner v tiskárně Brother HL

Výměna toneru v tiskárně Brother HL je velmi jednoduchá. Pokud se však chystáte toner vyměňovat poprvé, připravili jsme pro vás přehledný videonávod Jak vyměnit toner v tiskárnách Brother.


Fotoválce do tiskáren Brother HL

Kromě tonerové kazety obsahují laserové tiskárny Brother HL i fotoválec, který obvykle není nutné měnit spolu s tonerem. Životnost fotoválců v tiskárnách Brother je i několikrát vyšší než životnost toneru a tiskárna na nutnost jeho výměny obvykle sama upozorní hlášením „Vyměňte fotoválec“.

Hledáte do tiskárny Brother HL kromě toneru i fotoválec? Najdete jej v kategorii Fotoválce do tiskáren Brother.


Články a nejčastější dotazy k tonerům do tiskáren Brother HL