Informace k aktuální situaci: Všechny objednávky vyřizujeme ve standardním režimu. Více informací a doporučení k nákupu máme pro vás zde.

Snadno naplnitelné černobílé laserové multifunkce

Základem pro úsporný a kvalitní tisk je správný výběr tiskárny, která používá snadno naplnitelné a dobře fungující tonerové kazety. Pokud si vyberete správně, budete moci využívat některou z našich plnících „Refill sad“ a ušetřit až 85 % nákladů na tisk.

V tomto článku se zaměříme na černobílé multifunkční zařízení. Pokud potřebujete pouze tisknout a kopírování a skenování nepotřebujete, pak jsme pro Vás připravili článek Snadno naplnitelné černobílé tiskárny.

U multifunkčních zařízení jsme se kromě tisku samotného soustředili také na rychlost a kvalitu skenování a kopírování. Tentokrát nás opět mile překvapily multifunkční zařízení od společnosti Samsung.

 

Tyto zařízení doporučujeme

Multifunkce které jsme v testech vybrali, používají oddělený spotřební materiál MLT-R116 (fotoválec) a MLT-D116S/L (toner). Tyto toner lze velmi snadno plnit pomocí našich plnících Refill sad. Díky kvalitnímu materiálu, který naše Refill sady obsahují, je navíc kvalita tisku zcela srovnatelná s originálním tonerem. V základní konfiguraci každé z těchto tiskáren je automatický podavač originálních dokumentů, který Vám usnadní práci a ušetří čas. Každý z uvedených modelů lze navíc připojit pomocí síťového rozhraní. Díky tomu je ideální pro menší pracovní skupiny.

 

Samsung SL-M2675FN

Základní model Samsung SL-M2675FN označnován také jako Samsung Xpress M2675FN z řady doporučených tiskáren u nás pořídíte za cenu lehce přesahující 4000 Kč, a to včetně dopravy. Pro ještě vyšší úsporu však doporučujeme zakoupit některou z následujících tiskáren umožňující automatický oboustranný tisk.

 

Samsung SL-M2875ND

Model Samsung SL-M2875ND, nebo Samsung Xpress M2875ND dokáže na rozdíl od předešlého také automaticky oboustranně tisknout. S každou vytištěnou stránkou tak můžete ušetřit navíc přibližně 0,15 Kč v závislosti na ceně papíru.

 

Samsung SL-M2875FD

Pokud pro Vaši práci využíváte Fax, doporučujeme zakoupit multifunkční tiskárnu Samsung SL-M2875FD kterou naleznete také pod označením Samsung Xpress M2875FD. Kromě faxování umí také automaticky oboustranně tisknout.

 

Samsung SL-M2885FW

Poslední ze série doporučených tiskáren je model Samsung SL-M2885FW nebo Samsung Xpress M2885FW, který disponuje také WiFi připojením a připojením pomocí rozhraní NFC.

 

Takhle jednoduše si toner můžete naplnit i Vy

 

 

 

Hlavní výhody vybraných tiskáren

  • Oddělený spotřební materiál.
  • Snadno naplnitelné tonery plnícími Refill sadami.
  • Vysoká kvalita tisku i při použití refill sady díly kvalitnímu materiálu, který refill sady obsahují
  • Zpracování a konstrukce
  • Rychlost tisku
  • Rychlost skenování
  • Jednoduchá instalace

 

 
 
 
Plnící Refill sada pro tonery MLT-D116L

Plnící Refill sada pro tonery MLT-D116L