Informace k aktuální situaci: Všechny objednávky vyřizujeme ve standardním režimu. Více informací a doporučení k nákupu máme pro vás zde.

Epson WorkForce AL-M200 a AL–MX200 - kvalitních alternativ se bát nemusíte

Tiskárny Epson WorkForce AL-M200DN a WorkForce AL-MX200DNF patří mezí menší kancelářské tiskárny. Jediným vyměnitelným spotřebním materiálem je malý toner ve tvaru malého „puku“. Náklady na tisk jsou však při použití originálních tonerů velmi vysoké – přibližně 1 Kč za stránku při 5% pokrytí.

 

Šetřete obezřetně

Zřejmou možností jak náklady na tisk s těmito tiskárnami srazit na minimum je použití neoriginálních tonerů. Kvůli specifickým technologiím, které tato tyto tiskárny používají, je však nutné obzvlášť dbát na použití kvalitních tonerů. Většina českých eshopů totiž pro tyto tiskárny nabízí takzvané kompatibilní tonery vyrobené v Číně. Protože mnoho z těchto internetových prodejců své produkty netestuje, netuší, že tyto čínské tonery obsahují nekvalitní tonerový prášek, který správně nespolupracuje s ostatními komponenty tiskárny. To vede kromě nekvalitního tisku také k postupné degradaci až ke zničení xerografické jednotky a výraznému snížení životnosti tiskárny.

 

Typickými příznaky nekvalitních tonerů jsou:

  • Výrazné rozmazávání toneru i při tisku na obyčejný papír
  • Zdvojení tištěného obsahu (opakování textu)
  • Bledý tisk
  • Kratší životnost – chybové hlášení po vytištění několika stovek stran

 

Takto může vypadat tisk s nekvalitními kompatibilními tonery z Číny
Takto vypadá tisk s kvalitními tonery TONERSYP
Nekvalitní tisk s čínskými kompatibilními tonery Kvalitní tisk s PREMIUM tonery TONERSYP

Kvalitní alternativa = skutečná úspora

Renovované tonery TONERSYP pro tiskárny Epson WorkForce AL-M200 je použitý špičkový tonerový prášek od výrobce z USA, který je speciálně navržen pro použití v těchto tiskárnách. V porovnání s většinou alternativních tonerů na českém trhu dosáhnete s použitím těchto tonerů lepší kvality tisku, lepší zapékání toneru (méně rozmazávání) a vyšší hustotu tisku (tmavší tištěný obsah). Díky použití kvalitního čipu vydrží toner skutečnou udávanou kapacitu. Tonery TONERSYP jsou navíc k Vaší tiskárně a xerografické jednotce mnohem šetrnější.

 

Zdravotní nezávadnost

Materiál použitý při výrobě renovovaných tonerů TONERSYP pro tiskárny Epson WorkForce AL-M200 pochází z certifikovaného zdroje a je tak zaručena jejich zdravotní nezávadnost, což rozhodně nelze říci o všech čínských kompatibilních tonerech. Při výběru tonerů mějte také na mysli zdraví uživatelů tiskárny.