Tonery do tiskáren Canon

Tonery do tiskáren Canon
Zadejte model tiskárny nebo kód toneru/náplně
?
Nejlépe funguje vyhledávání podle modelu tiskárny. Jak zjistíte název svého modelu? Poradíme vám v tomto návodu.

Snadné vyhledání správného produktu do vaší tiskárny


V této kategorii najdete tonery a cartridge do laserových tiskáren Canon. Barvy a cartridge do inkoustových tiskáren najdete v kategorii Barvy a náplně do tiskáren Canon

Vyberte si tonery do tiskáren Canon podle modelu tiskárny

Canon i-SENSYS LBP
Canon i-SENSYS MF
Canon imageRUNNER ADVANCE
Canon iR
Canon PD

Nejprodávanější tonery do tiskáren Canon

Toner pro Canon 052H, i-SENSYS LBP212/LBP214/MF421/MF426 kompatibilní
Černá
Kapacita: 9200 stránek
Canon CRG-737 kompatibilní, i-SENSYS MF211/212/216/217/226/229
Černá
Kapacita: 2200 stránek
Kompatibilní toner pro Canon LBP 6000/6020/ MF3010 - CRG-725 - 1500 stran
Černá
Kapacita: 1500 stránek
Toner Canon 045H, 1246C002 originální černý, LBP611Cn/LBP613Cdw/MF631Cdw/MF635Cx
Černá
Kapacita: 2800 stránek
Toner Canon C-EXV33, 2785B002 originální, imageRUNNER 2520/2520i/2525/2530
Černá
Kapacita: 14600 stránek

Pokud hledáte tonery do laserové tiskárny Canon, jste na správném místě. Ať už potřebujete tonery pro černobílou nebo barevnou tiskárnu, nabízíme nejen dražší originální, ale také prověřené a cenově výhodnější kompatibilní a renovované tonery pro všechny modely tiskáren Canon. S výběrem správného toneru vám rádi pomůžeme.


Jak najít správný toner do tiskárny Canon

Správný toner pro tiskárnu Canon najdete snadno pomocí našeho vyhledávače. Nejjednodušší způsob vyhledávání je podle modelu tiskárny, který je uveden na samotné tiskárně. Číslo modelu tiskárny Canon obvykle začíná slovem i-SENSYS LBP nebo i-SENSYS MF. Například Canon i-SENSYS LBP236dw, Canon i-SENSYS MF643cdw nebo Canon i-SENSYS MF657Cdw. Pokud zadáte tento model nebo jeho část do vyhledávacího pole, zobrazí se vám všechny tonery do dané tiskárny Canon, které jsou s ním kompatibilní.

Do vyhledávače můžete také zadat označení modelu toneru, který hledáte, například Canon 067H, Canon 070H nebo Canon 071H.Jaké tonery do tiskáren Canon existují?

Při nákupu toneru do tiskáren Canon máte na výběr mezi originálními a neoriginálními tonery. Originální tonery Canon vyrábí a distribuuje přímo společnost Canon. Originální tonery Canon mají zaručenou kvalitu a spolehlivost, ale také mnohem vyšší cenu.

Neoriginální tonery do tiskáren Canon vyrábějí jiné společnosti. Tyto tonery mohou být levnější, ale jejich kvalita a spolehlivost se může výrobce od výrobce lišit. Mezi neoriginálními tonery Canon rozlišujeme dva typy: kompatibilní a renovované.

Kompatibilní tonery jsou nové tonery, které jsou navrženy tak, aby fungovaly s určitými modely tiskáren Canon. Renovované tonery jsou použité originální tonery, které byly repasovány, znovu naplněny a otestovány.

Při správném výběru mohou kompatibilní i renovované tonery perfektně posloužit a ušetřit velkou část nákladů na tisk.


Na co si dát při výběru neoriginálního toneru do tiskárny Canon pozor

Mezi výrobci neoriginálních tonerů do tiskáren Canon jsou velké rozdíly, správný výběr dodavatele je proto velmi důležitý. Zejména nejlevnější neoriginální tonery nemusí být dostatečně kvalitní.

U tonerů do černobílých tiskáren bývá rozdíl zejména v ostrosti a sytosti textu a v spolehlivosti tonerů. U barevných tiskáren jsou pak rozdíly v kvalitě neoriginálních tonerů mnohem větší. Mohou způsobovat problémy s kalibrací, špinavé výtisky, nekvalitní barvy nebo sypání toneru. 


Proč zvolit tonery do Canon od Tonersyp.cz

V našem e-shopu najdete pouze kvalitní kompatibilní a renovované tonery do tiskáren Canon od pečlivě vybraných výrobců. Tonery pečlivě testujeme tak, aby se jejich kvalita co nejvíce přiblížila tonerům originálním. Nakupujeme od renomovaných výrobců například z Německa. Hlídáme také, aby naše tonery měli aktuální čipy a po vložení do tiskárny se bez problémů načetly.

Kompatibilní a renovované tonery do tiskáren Canon navíc dodáváme s prodlouženou doživotní zárukou, která trvá až do vypotřebování celého toneru.


A pozor. Registrujte se jednoduše během nákupu a získejte automatické výhody:

  • výhodnější cenu na všechny tonery a náplně do tiskáren Canon
  • odvoz a ekologickou likvidaci prázdných tonerů zdarma
  • roční záruku vrácení peněz za nepoužité alternativní tonery do tiskáren Canon

Články a nejčastější dotazy k tonerům do tiskáren Canon